Pakalpojumi

Preču piegādes pakalpojums

 

Izvēlieties vēlamo preci kādā no vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu, holandiešu interneta veikaliem, reģistrējieties Perceu tīmekļa vietnē un jums tiks piešķirtas adreses Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā, Itālijā , Lietuva, Nīderlande, ko izmantosiet, pasūtot preces vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu un holandiešu interneta veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim 2-5 d.d laikā no preču izsūtīšanas dienas. Jūsu sūtījumi tiks piegādāti  uz preču saņemšanas punktiem vai uz Jums ērtu vietu  ar DPD kurjeru,vai arī uz tuvāko DPD Pickup /Omniva terminālu. Populārāko Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas un Nīderlandes  interneta veikalu sarakstu varat atrast šeit. 

Priekšrocības: 

 • Piegāde no visas Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas un Nīderlandes. Neierobežota izmēra preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Spānijā, Polijā, Francijā, Itālijā, Anglijā, Lietuvā un Nīderlandē no visiem interneta veikaliem un pat kaimiņvalstīm, kuras nepiegādā uz Latviju.
 • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 2-5 d.d.laikā.
 • Droši, viegla lietošana. Katram  lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek sniegts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots pasūtot preces. Preces visa brauciena laikā ir apdrošinātas, līdz tās sasniedz Latviju.Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var kontrolēt sava sūtījuma statusa izmaiņas. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts pa e.pastu.
 • Sūtījumu apvienošana. Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem interneta veikaliem, bet mēs Jūsu sūtījumus apvienosim vienā un varēsiet maksāt par to kopējo svaru.
 • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus caur mūsu platformu Jūs ievērojami ietaupīsiet. Mēs varam piedāvāt vēl pieņemamāku cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
 • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Nopirksiet preci lētāk, jo sakarā ar spēcīgu konkurenci un  ražotāju liela preču piedāvājuma, kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā.Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.

Preču nopirkšanas pakalpojums 

Izvēlējāties vēlamās preces Eiropas tiešsaistes veikalā, bet rodas grūtības iegādājoties? Vai varbūt jums vienkārši nepieciešams nopirkšanas pakalpojums? Tagad tas ir vēl vienkāršāk! Tiem, kas vēlas iegādāties preces ārzemju veikalos, mēs piedāvājam nopirkšanas pakalpojumu. 

Izmanto vienkāršāko veidu, kā iepirkties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā un Nīderlandē:

 • Izvēlieties sev vēlamo preci jebkurā Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Lietuvas vai Nīderlandes interneta veikalā.
 • Pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapā norādiet produkta linku un papildu informāciju.
 • 24 st. laikā saņemiet galīgo preces cenas piedāvājumu.
 • Pēc tam, kad esat apstiprinājuši pasūtījumu un samaksājuši par to - veiksim preču nopirkšanu jūsu vietā.

*Perceu ir starpnieks starp pircēju un pārdevēju un sniedz preču nopirkšanas pakalpojumus, tāpēc arī rēķinu izveidojam tikai par nopirkšanas pakalpojumu. Faktūrrēķinu par jūsu iegādāto preci jums sniedz ārvalstu veikals. Ņemiet vērā, ka rēķins par preci tiek izrakstīts tikai fiziskām personām uz tās personas vārda, kura veikusi pasūtījumu.

**Preces piegādes cena no Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Anglijas, Lietuvas vai Nīderlandes nav iekļauta cenu piedāvājumā - tā tiks aprēķināta, saņemot preci Perceu noliktavā saskaņā ar standarta Perceu piegādes likmes.

 

Preču atgriešanas pakalpojums (uz Vāciju, Poliju, Lietuvu) 

SVARĪGI: Atgiešana uz Itāliju, Spāniju, Angliju, Franciju un Nīderlandi NETIEK VEIKTA. 

Ja iegādātās preces Jums nederēja (nepareizs izmērs, krāsa, kvalitāte), mēs atgriezīsim Jūsu iegādātās preces sūtītājam/pārdevējam. 

Priekšrocības Jums: 

 • Jūs varēsiet izmantot bezmaksas atgriešanu no Vācijas, Polijas vai Lietuvas noliktavām, ko nodrošina pārdevēji. Ja pārdevējs nav nodrošinājis bezmaksas atgriešanu, sūtījums tiks nosūtīts pēc Vācijas, Polijas vai Lietuvas piegādes dienestu noteiktajām likmēm;
 • Ietaupīsiet laiku un naudu; 
 • Nebūs nepieciešams izmantot citu uzņēmumu sniegtos transportēšanas pakalpojumus, nodrošināsim pilnu pakalpojumu komplektu. 

Atgriešanas cenu tabula >
 

Papildus pakalpojumi Polijā

 • Sūtījumu paņemšana no In Post 24/7 pakomāta Suvalkos. SVARĪGI. Ja izvēlaties preču piegādes veidu uz pakomātu Polijā, tad sūtījuma saņēmēja informācija automātiski iekļaus tikai tā pakomāta nosaukumu. Tādēļ, ja izvēlaties šo metodi, tad jums ir NEPIECIEŠAMS nosūtīt tā sūtījuma izsekošanas numuru un jūsu Perceu ID numuru klientu apkalpošanai. Savādāk jūsu sūtījums var nonākt noliktavā pie neatpazītiem sūtījumiem.
 • Lielu sūtījumu paņemšana no populāriem veikaliem un tirdzniecības centriem
 • Sūtījumu nosūtīšanas saņēmējiem Polijā pakalpojums
 • Sūtījumu uzglabāšana Polijas noliktavā iespēja
 • Atgriešanas adreses Polijā pakalpojums

Cenas>