Pakalpojumi

Preču piegādes pakalpojums

 

Izvēlieties vajadzīgo produktu tiešsaistes veikalā Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā vai Itālijā, reģistrējieties PercEU lapā, un Jums tiks piešķirta adrese Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā vai Itālijā, kuru izmantosiet preču pasūtīšanai Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas un Itālijas tiešsaistes veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim 2-5 d.d laikā no preču izsūtīšanas dienas. Jūsu sūtījumi tiks piegādāti  uz preču saņemšanas punktiem vai uz Jums ērtu vietu  ar DPD kurjeru,vai arī uz tuvāko DPD Pickup /Omniva terminālu. Populārāko tiešsaistes veikalu sarakstu Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā un Itālijā varat atrast šeit. 

Priekšrocības: 

 • Piegāde no Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas un Lietuvas. Neierobežota gabarīta preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā vai Itālijā no visiem tiešsaistes veikaliem un pat kaimiņvalstīm, kuras pat nenosūta uz Latviju.
 • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 2-5 d.d.laikā.
 • Droši, viegla lietošana. Katram  lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek sniegts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots pasūtot preces. Preces visa brauciena laikā ir apdrošinātas, līdz tās sasniedz Latviju.Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var kontrolēt sava sūtījuma statusa izmaiņas. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts pa e.pastu.
 • Sūtījumu apvienošana. Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem interneta veikaliem, bet mēs Jūsu sūtījumus apvienosim vienā un varēsiet maksāt par to kopējo svaru.
 • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus caur mūsu platformu Jūs ievērojami ietaupīsiet. Mēs varam piedāvāt vēl pieņemamāku cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
 • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Nopirksiet preci lētāk, jo sakarā ar spēcīgu konkurenci un  ražotāju liela preču piedāvājuma, kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā.Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.

Preču nopirkšanas pakalpojums 

Izvēlējāties vēlamās preces Eiropas tiešsaistes veikalā, bet rodas grūtības iegādājoties? Vai varbūt jums vienkārši nepieciešams nopirkšanas pakalpojums? Tagad tas ir vēl vienkāršāk! Tiem, kas vēlas iegādāties preces ārzemju veikalos, mēs piedāvājam nopirkšanas pakalpojumu. 

Izmantojiet vienkāršāko veidu iepirkties Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Lietuvas veikalos.

 • Izvēlieties patikušo preci jebkurā Vācijas, Polijas, Spānijas, Francijas, Itālijas vai Lietuvas tiešsaistes veikalos.
 • Pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapā norādiet produkta linku un papildu informāciju.
 • 24 st. laikā saņemiet galīgo preces cenas piedāvājumu.
 • Pēc tam, kad esat apstiprinājuši pasūtījumu un samaksājuši par to - veiksim preču nopirkšanu jūsu vietā.

*Perceu ir starpnieks starp pircēju un pārdevēju un sniedz preču nopirkšanas pakalpojumus, tāpēc arī rēķinu izveidojam tikai par nopirkšanas pakalpojumu. Faktūrrēķinu par jūsu iegādāto preci jums sniedz ārvalstu veikals. Ņemiet vērā, ka rēķins par preci tiek izrakstīts tikai fiziskām personām uz tās personas vārda, kura veikusi pasūtījumu.

**Preces piegādes cena no Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas vai Lietuvas, nav iekļauta cenas piedāvājumā - tā tiks aprēķināta, kad preces nonāks Perceu noliktavā, saskaņā ar Perceu standarta piegādes izmaksām.

 

Preču atgriešanas pakalpojums (uz Vāciju, Lietuvu) 

SVARĪGI: Atgiešana uz Itāliju, Spāniju, Angliju, Franciju un Poliju NETIEK VEIKTA. 

Ja iegādātās preces Jums nederēja (nepareizs izmērs, krāsa, kvalitāte), mēs atgriezīsim Jūsu iegādātās preces sūtītājam/pārdevējam. 

Priekšrocības Jums: 

 • Varēsiet izmantot pārdevēja sniegto bezmaksas preču atgriešanu no Vācijas vai Lietuvas noliktavas. Ja pārdevējs nav nodrošinājis bezmaksas atgriešanu, tā tiks nosūtīta pēc Vācijas vai Lietuvas kurjerdienestu norādītajām likmēm; 
 • Ietaupīsiet laiku un naudu; 
 • Nebūs nepieciešams izmantot citu uzņēmumu sniegtos transportēšanas pakalpojumus, nodrošināsim pilnu pakalpojumu komplektu. 

Atgriešanas cenu tabula >