Pakalpojumi

Preču piegādes pakalpojums

 

Izvēlies vēlamo preci kādā no vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu, holandiešu, čehu, portugāļu un japāņu internetveikaliem, reģistrējies PērcEU platformā un saņem piekļuvi PērcEu noliktavu adresēm Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānā, ko vari izmantot, pasūtot preces vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu, holandiešu un citu Eiropas valstu un Japānas interneta veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim aptuveni 1-9 darba dienu laikā no preču izsūtīšanas dienas. Tavi sūtījumi tiks piegādāti uz preču saņemšanas punktu, Tev ērtu vietu ar DPD kurjeru vai arī uz tuvāko DPD Pickup/Omniva terminālu. Populārāko Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Nīderlandes un citu Eiropu valstu un Japānas internetveikalu sarakstu vari atrast šeit. 

Pakalpojumu PercEU varat izmantot ne tikai preču sūtīšanai no dažādiem ārvalstu e-veikaliem, bet arī sūtījumu nosūtīšanai no privātpersonām. Piemēram: Jūs varat izmantot Jums sniegtās PercEU noliktavas adreses, lai nosūtītu preces no radiem vai draugiem, kas dzīvo citās Eiropas valstīs. Sūtījumi tiek nosūtīti uz mūsu noliktavām ārvalstīs, un mēs tos transportējam uz Latviju.

 

Priekšrocības: 

 • Piegāde no visas Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Portugāles un Japānas. Dažādu izmēru preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Spānijā, Polijā, Francijā, Itālijā, Anglijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānas no visiem interneta veikaliem - arī tādiem, kas piegādi uz Latviju nepiedāvā.
 • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 1-9 darba dienu laikā.
 • Droši & ērti. Katram lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek piešķirts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots, pasūtot preces. Preces pasūtījumā ir apdrošinātas, līdz tās sasniedz Latviju. Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var veikt nepieciešamās darbības ar savu pasūtījumu, tādā veidā mainot tā statusu, piemēram, noformēt piegādi vai gaidīt noliktavā ierodamies citas preces, lai apvienotu tās vienā pasūtījumā. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts e-pastā.
 • Sūtījumu apvienošana. Pasūtiet preces no dažādiem interneta veikaliem vienā un tajā pašā valstī, apvienojiet sūtījumus vienā pasūtījumā un maksājiet tikai par to kopējo svaru.
 • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus, izmantojot mūsu platformu, Jūs ievērojami ietaupīsiet. Vairumā gadījumu mēs varam piedāvāt vēl zemāku piegādes cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
 • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Iegādājieties preces daudz lētāk nekā Latvijā, jo plašās konkurences un lielā ražotāju preču piedāvājuma dēļ kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā. Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.

Preču nopirkšanas pakalpojums 

Atradāt vēlamās preces Eiropas tiešsaistes veikalā, bet radušās grūtības, tās iegādājoties? Tagad tas ir vēl vienkāršāk! Tiem, kas vēlas aiztaupīt raizes par preces iegādes procesu, mēs piedāvājam nopirkšanas pakalpojumu. 

Priekšrocības:

 • Mazāk raižu.  Jums nebūs jāuztraucas par tulkojumiem svešvalodās, piegādes noteikumiem vai apmaksas veidiem.
 • Drošības garantija.  Jums nebūs jāuztraucas, jo mēs ar pārdevēju nokārtosim visus pirkuma jautājumus.  Jūs saņemsiet preci, kas atbilst pārdevēja aprakstam vai arī mēs organizēsim atgriešanas procesu.  Atgriešana tiek veikta saskaņā ar pārdevēja norādītajiem atgriešanas noteikumiem.
 • Laika taupīšana.  Jūsu pirkuma pieprasījuma iesniegšana prasīs tikai minūti, un, kad būsiet samaksājis par precēm, mēs pabeigsim visus pirkuma procesus.
 • Cenas garantija.  Jums nav jākonvertē valūta vai jāmeklē pārdevēja piegādes cena, PercEU to izdarīs jūsu vietā un 24 stundu laikā izteiks preces cenas piedāvājumu.

Šī pakalpojuma cenā nav iekļauta preču piegāde no ārvalstu noliktavas uz Latviju.  Precei nonākot mūsu ārzemju noliktavā, mēs preci nosvērsim un aprēķināsim precīzu piegādes summu uz Latviju, kas Jums būs jāsamaksā pirms preces paņemšanas/nosūtīšanas.

Izmanto vienkāršāko veidu, kā iepirkties Vācijā, Anglijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānā:

 • Izvēlies sev vēlamo preci jebkurā Vācijas, Anglijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Portugāles vai Japānas internetveikalā.
 • Pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapā norādiet produkta linku un papildu informāciju.
 • 24 st. laikā saņemiet galīgo preces cenas piedāvājumu.
 • Pēc tam, kad esat apstiprinājuši pasūtījumu un samaksājuši par to - veiksim preču nopirkšanu jūsu vietā.

*PercEU ir starpnieks starp pircēju un pārdevēju un sniedz preču nopirkšanas pakalpojumus, tāpēc arī rēķinu izveidojam tikai par nopirkšanas pakalpojumu. Faktūrrēķinu par jūsu iegādāto preci jums sniedz ārvalstu veikals. Ņemiet vērā, ka rēķins par preci tiek izrakstīts tikai fiziskām personām uz tās personas vārda, kura veikusi pasūtījumu.

**Preces piegādes cena no Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Anglijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Nīderlandes, Portugāles un Japānas nav iekļauta cenas piedāvājumā - tā tiks aprēķināta, saņemot preci PērcEU noliktavā saskaņā ar standarta PērcEU piegādes likmi.

*** Preču iegādes pakalpojuma cena ir atkarīga no preces vērtības (ja pārdevēja piegāde uz PercEU noliktavu ārvalstīs nav bez maksas, tā tiek pieskaitīta preces summai).

Preču nopirkšanas pakalpojuma cena >
 

Preču atgriešanas pakalpojums (uz Vāciju, Poliju, Lietuvu) 

SVARĪGI: Atgiešana uz Itāliju, Spāniju, Angliju, Franciju, Nīderlandi, Čehiju, Portugāli un Japānu NETIEK VEIKTA.

Ja iegādātās preces Jums nederēja (nepareizs izmērs, krāsa, kvalitāte), mēs atgriezīsim Jūsu iegādātās preces sūtītājam/pārdevējam. 

Priekšrocības Jums: 

 • Jūs varēsiet izmantot bezmaksas atgriešanu no Vācijas, Polijas vai Lietuvas noliktavām, ko nodrošina pārdevēji. Ja pārdevējs nav nodrošinājis bezmaksas atgriešanu, sūtījums tiks nosūtīts pēc Vācijas, Polijas vai Lietuvas piegādes dienestu noteiktajām likmēm;
 • Ietaupīsiet laiku un naudu; 
 • Nebūs nepieciešams izmantot citu uzņēmumu sniegtos transportēšanas pakalpojumus, nodrošināsim pilnu pakalpojumu komplektu. 

Atgriešanas cenu tabula >
 

Ja atgriešana nav bezmaksas, uz sūtījuma jānorāda šāda informācija:

 • Saņēmējs (vārds vai uzņēmuma nosaukums)
 • Iela un mājas numurs (ja ir dzīvoklis)
 • pilsēta
 • pasta indekss
 • tālruņa numurs (adresāts)

Maksimālie apmaksāta atgriežamā sūtījuma izmēri ir 60x40x40. Ja paciņas izmēri ir lielāki, nepieciešams sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas daļu, lai precizētu papildu izmaksas par paciņas atgriešanu.

Bezmaksas atgriešanas sūtījumiem izmēru ierobežojumu nav.

 

Papildu pakalpojumi Polijā

 • Sūtījumu paņemšana no In Post 24/7 pakomāta Suvalkos. SVARĪGI. Ja izvēlaties preču piegādes veidu uz pakomātu Polijā, tad sūtījuma saņēmēja informācija automātiski iekļaus tikai tā pakomāta nosaukumu. Tādēļ, ja izvēlaties šo metodi, tad jums OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMS nosūtīt tā sūtījuma izsekošanas numuru un jūsu PercEU ID numuru klientu apkalpošanai uz e-pasta adresi info@perceu.lv, citādi jūsu sūtījums var nonākt noliktavā pie neatpazītiem sūtījumiem.
 • Lielu sūtījumu paņemšana no populāriem veikaliem un tirdzniecības centriem.
 • Sūtījumu nosūtīšana saņēmējiem Polijā.
 • Sūtījumu uzglabāšana Polijas noliktavā.
 • Atgriešanas adreses Polijā.

Visiem papildpakalpojumiem ir noteikta maksa, lai uzzinātu vairāk par cenām, lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas komandu vai skatieties izmaksas cenu lapā.

Cenas>

 

Papildu pakalpojumi Vācijā 

 • Sūtījuma izņemšana no DHL pakomāta. Ja sūtījums tiek atstāts Vācijas DHL pakomātā, izņemšanas cena no pakomāta ir 10,00 EUR par katru sūtījumu. Izņemšana ir pieejama TIKAI no šī pakomāta - DHL Filiale Am Ohmberg Neue Str. 2a.

 

Papildu pakalpojumi Čehijā

 • Saņemšana no Zasilkovnas savākšanas punkta Staņkovā.
  Saņemšana no šī Zásilkovna saņemšanas punkta Staňko ir BEZMAKSAS.
  NEPIECIEŠAMS norādīt mūsu Čehijas noliktavas tālruņa numuru (to atradīsiet noliktavas adreses sadaļā). NAV iespējams izņemt no saņemšanas punktiem CITĀS PILSĒTĀS.

 

Papildu pakalpojumi Lietuvā 

 • Sūtījumu saņemšana pakomātos. Sūtījumu saņemšanas pakomātos cena ir 3,00 EUR. Paciņu saņemšana iespējama tikai no sekojošajiem pakomātiem:
  • DPD - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).
  • LP EXPRESS - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).
  • VENIPAK - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).

 

Papildu pakalpojumi Itālijā

 • Mēs varam pieņemt paciņas no tuvākajiem preču saņemšanas punktiem par papildu samaksu. 
  Attālums no noliktavas līdz 2,5 km - cena 5,00 EUR 
  Attālums no noliktavas līdz 5 km - cena 10,00 EUR
  Attākums no noliktavas līdz 10 km (max) - cena 20,00 EUR
 • Nepieciešama sekojošā informācija: 
  Vārds uzvārds 
  Klienta ID 
  Sūtījuma izsekošanas numurs