Pakalpojumi

Preču piegādes pakalpojums

 

Izvēlieties vēlamo preci Vācijas, Polijas, Francijas, Anglijas vai Itālijas interneta veikalā, reģistrējaties PercEU mājas lapā, un Jums tiks piešķirta adrese Vācijā, Polijā, Francijā, Anglijā un Itālijā, kuru varēsiet izmantot, pasūtot preces Vācijas, Anglijas, Polijas, Francijas vai Itālijas  interneta veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim 2-5 d.d laikā no preču izsūtīšanas dienas. Jūsu sūtījumi tiks piegādāti  uz preču saņemšanas punktiem vai uz Jums ērtu vietu  ar DPD kurjeru,vai arī uz tuvāko DPD Pickup /Omniva terminālu. Populārāko Vācijas, Polijas, Francijas, Anglijas un Itālijas interneta veikalu sarakstu varat apskatīt šeit. 

Priekšrocības: 

  • Piegāde no visas Vācijas, Polijas, Francijas, Anglijas un Itālijas.Dažāda izmēra preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Polijā, Francijā, Anglijā un Itālijā no visiem Vācijas, Polijas, Francijas, Anglijas un Itālijas internetveikaliem un pat kaimiņvalstīm, kas pat nesūta preces uz Latviju.
  • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 2-5 d.d.laikā.
  • Droši, viegla lietošana. Katram  lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek sniegts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots pasūtot preces. Preces visa brauciena laikā ir apdrošinātas, līdz tās sasniedz Latviju.Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var kontrolēt sava sūtījuma statusa izmaiņas. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts pa e.pastu.
  • Sūtījumu apvienošana. Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem interneta veikaliem, bet mēs Jūsu sūtījumus apvienosim vienā un varēsiet maksāt par to kopējo svaru.
  • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus caur mūsu platformu Jūs ievērojami ietaupīsiet. Mēs varam piedāvāt vēl pieņemamāku cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
  • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Nopirksiet preci lētāk, jo sakarā ar spēcīgu konkurenci un  ražotāju liela preču piedāvājuma, kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā.Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.