Preču piegādes pakalpojums

 

Izvēlies vēlamo preci kādā no vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu, holandiešu, čehu, portugāļu un japāņu internetveikaliem, reģistrējies PērcEU platformā un saņem piekļuvi PērcEu noliktavu adresēm Vācijā, Spānijā, Polijā, Anglijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānā, ko vari izmantot, pasūtot preces vācu, spāņu, poļu, angļu, franču, itāļu, lietuviešu, holandiešu un citu Eiropas valstu un Japānas interneta veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim aptuveni 1-9 darba dienu laikā no preču izsūtīšanas dienas. Tavi sūtījumi tiks piegādāti uz preču saņemšanas punktu, Tev ērtu vietu ar DPD kurjeru vai arī uz tuvāko DPD Pickup/Omniva terminālu. Populārāko Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Nīderlandes un citu Eiropu valstu un Japānas internetveikalu sarakstu vari atrast šeit. 

Pakalpojumu PercEU varat izmantot ne tikai preču sūtīšanai no dažādiem ārvalstu e-veikaliem, bet arī sūtījumu nosūtīšanai no privātpersonām. Piemēram: Jūs varat izmantot Jums sniegtās PercEU noliktavas adreses, lai nosūtītu preces no radiem vai draugiem, kas dzīvo citās Eiropas valstīs. Sūtījumi tiek nosūtīti uz mūsu noliktavām ārvalstīs, un mēs tos transportējam uz Latviju.

 

Priekšrocības: 

  • Piegāde no visas Vācijas, Spānijas, Polijas, Anglijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Portugāles un Japānas. Dažādu izmēru preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Spānijā, Polijā, Francijā, Itālijā, Anglijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānas no visiem interneta veikaliem - arī tādiem, kas piegādi uz Latviju nepiedāvā.
  • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 1-9 darba dienu laikā.
  • Droši & ērti. Katram lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek piešķirts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots, pasūtot preces. Preces pasūtījumā ir apdrošinātas, līdz tās sasniedz Latviju. Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var veikt nepieciešamās darbības ar savu pasūtījumu, tādā veidā mainot tā statusu, piemēram, noformēt piegādi vai gaidīt noliktavā ierodamies citas preces, lai apvienotu tās vienā pasūtījumā. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts e-pastā.
  • Sūtījumu apvienošana. Paku komplektācijas pakalpojuma cena ir 0,99€. Šī summa tiek aprēķināta par katru sūtījumu, sākot no otrās pakas. Sūtījumu apvienošana starp ES un trešo valstu sūtījumiem netiek veikta. Sūtījumus var apvienot ārvalstīs vai arī tad, kad tie ir piegādāti uz Latviju. Sūtījumi netiek un nevar tikt uzglabāti ārvalstu noliktavās. Visi sūtījumi tiek nosūtīti ar nākamo pieejamo piegādi. Turklāt jums ir iespēja bez maksas gaidīt savus sūtījumus 30 dienas. Pēc šī perioda tiek piemērota uzglabāšanas maksa: 1 diena – 1€. Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas pasūtījuma modifikācijas nav atļautas: nevar pievienot papildus sūtījumus, pasūtījumus nevar sadalīt vai citādi mainīt.
  • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus, izmantojot mūsu platformu, Jūs ievērojami ietaupīsiet. Vairumā gadījumu mēs varam piedāvāt vēl zemāku piegādes cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
  • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Iegādājieties preces daudz lētāk nekā Latvijā, jo plašās konkurences un lielā ražotāju preču piedāvājuma dēļ kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā. Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.