Preču iegādes pakalpojums

Preču nopirkšanas pakalpojums 

Atradāt vēlamās preces Eiropas tiešsaistes veikalā, bet radušās grūtības, tās iegādājoties? Tagad tas ir vēl vienkāršāk! Tiem, kas vēlas aiztaupīt raizes par preces iegādes procesu, mēs piedāvājam nopirkšanas pakalpojumu. 

Priekšrocības:

  • Mazāk raižu.  Jums nebūs jāuztraucas par tulkojumiem svešvalodās, piegādes noteikumiem vai apmaksas veidiem.
  • Drošības garantija.  Jums nebūs jāuztraucas, jo mēs ar pārdevēju nokārtosim visus pirkuma jautājumus.  Jūs saņemsiet preci, kas atbilst pārdevēja aprakstam vai arī mēs organizēsim atgriešanas procesu.  Atgriešana tiek veikta saskaņā ar pārdevēja norādītajiem atgriešanas noteikumiem.
  • Laika taupīšana.  Jūsu pirkuma pieprasījuma iesniegšana prasīs tikai minūti, un, kad būsiet samaksājis par precēm, mēs pabeigsim visus pirkuma procesus.
  • Cenas garantija.  Jums nav jākonvertē valūta vai jāmeklē pārdevēja piegādes cena, PercEU to izdarīs jūsu vietā un 24 stundu laikā izteiks preces cenas piedāvājumu.

Šī pakalpojuma cenā nav iekļauta preču piegāde no ārvalstu noliktavas uz Latviju.  Precei nonākot mūsu ārzemju noliktavā, mēs preci nosvērsim un aprēķināsim precīzu piegādes summu uz Latviju, kas Jums būs jāsamaksā pirms preces paņemšanas/nosūtīšanas.

Izmanto vienkāršāko veidu, kā iepirkties Vācijā, Anglijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Čehijā, Portugālē un Japānā:

  • Izvēlies sev vēlamo preci jebkurā Vācijas, Anglijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Portugāles vai Japānas internetveikalā.
  • Pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapā norādiet produkta linku un papildu informāciju.
  • 24 st. laikā saņemiet galīgo preces cenas piedāvājumu.
  • Pēc tam, kad esat apstiprinājuši pasūtījumu un samaksājuši par to - veiksim preču nopirkšanu jūsu vietā.

*PercEU ir starpnieks starp pircēju un pārdevēju un sniedz preču nopirkšanas pakalpojumus, tāpēc arī rēķinu izveidojam tikai par nopirkšanas pakalpojumu. Faktūrrēķinu par jūsu iegādāto preci jums sniedz ārvalstu veikals. 

**Preces piegādes cena no Vācijas, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Anglijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas, Nīderlandes, Portugāles un Japānas nav iekļauta cenas piedāvājumā - tā tiks aprēķināta, saņemot preci PērcEU noliktavā saskaņā ar standarta PērcEU piegādes likmi.

*** Preču iegādes pakalpojuma cena ir atkarīga no preces vērtības (ja pārdevēja piegāde uz PercEU noliktavu ārvalstīs nav bez maksas, tā tiek pieskaitīta preces summai).

Preču nopirkšanas pakalpojuma cena >