Sīkdatņu politika

Šajā Sīkdatņu politikā ir aprakstīti dažādi sīkdatņu veidi, kas var tikt izmantoti PERCEU SIA, adrese Rīga, Bruņinieku iela 71 - 24, LV-1009, uzņēmuma kods: 40203308779, piederošajās vai pārvaldītajās lapās. Šī politika arī nosaka, kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes.

Mēs augstu vērtējam jūsu privātumu, tāpēc cenšamies nodrošināt, lai jūs justos droši, apmeklējot mūsu vietni un daloties ar savu personisko informāciju.

Ir svarīgi, lai jūs bieži pārbaudītu politikas atjauninājumus, jo Sīkdatņu politika var tikt atjaunināta, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu sīkdatņu izmantošanā.

Jūs varat izmantot savas privātuma tiesības, kā noteikts Privātuma politikā. Plašāku informāciju par privātumu varat atrast mūsu Privātuma politikā.

Sīkdatnes 

Sīkdatnes ir nelieli mediji, kas glabā informāciju jūsu datorā, mobilajā tālrunī vai citā ierīcē. Tie ļauj uzņēmumam, kas ir iestatījis sīkdatnes jūsu ierīcē, atpazīt jūs vairākās vietnēs, pakalpojumos, ierīcēs un/vai pārlūkošanas sesijās.


Cik noderīgas var būt sīkdatnes:

  • Sīkdatnes var atcerēties jūsu pieslēgšanās informāciju, tāpēc jums vairs nav jāievada šī informācija katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar pakalpojumu.
  • Apkopojot informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, sīkdatnes palīdz mums un trešajām pusēm nodrošināt jums atbilstošu saturu un reklāmu.
  • Sīkdatnes ļauj labāk saprast, kuras pakalpojuma daļas, jaunumi un akcijas ir vispopulārākās, un, izpētot šo informāciju, mēs varam piedāvāt jums papildu vērtību.
  • Un citi noderīgi veidi

     

Mēs savā lapā izmantojam šāda veida sīkdatnes:

Nepieciešamās sīkdatnes: bez šīm sīkdatnēm mūsu pakalpojumus nevar nodrošināt, jo tie ļauj saņemt vēlamos pakalpojumus mūsu lapā. Šīs sīkdatnes tiek automātiski iespējotas, un tās nevar atspējot, jo tās ir nepieciešamas, lai jūs varētu pārlūkot mūsu lapu.

Veiktspējas sīkdatnes: ļauj mums analizēt mūsu lapas veiktspēju un lapas sadaļu popularitāti. Tas ietver, bet neaprobežojas tikai ar, Google Analytics un līdzīgām analītikas sīkdatnēm.

Funkcionālās sīkdatnes: ļauj mums nodrošināt labāku lietotāja pieredzi. Piemēram, šāda veida sīkdatnes nodrošina, ka informācija, kas sniegta jūsu nākamās vietnes apmeklējuma laikā, atbilst jūsu lietotāja vēlmēm.

Reklāmas sīkdatnes: ļauj mums un mūsu rūpīgi atlasītajiem partneriem nodrošināt jums vispiemērotāko reklāmu, kas atbilst jūsu interesēm. Tāpat ļauj sazinieties ar jums tieši gadījumos, kad esat īpaši piekritis šādai saziņai. Mēs varam arī sadarboties ar uzticamiem biznesa partneriem, lai kopīgi rādītu reklāmu.

Mūsu apkopotā informācija palīdz mums izprast mūsu lietotāju izvēles, ko varam izmantot turpmākajās reklāmas kampaņās. Mēs varam izmantot un apvienot jūsu datus ar informāciju, ko apkopojam par jums no citiem avotiem (ar jūsu atsevišķu piekrišanu), lai sniegtu jums labāku pieredzi, piemēram, sniegtu jums lielāku tiešā mārketinga pieredzi.

Trešās puses sīkdatnes: Mūsu vietne var arī parādīt vai novirzīt saturu no trešo pušu lapām vai pakalpojumiem, kā rezultātā jūsu cietajā diskā vai pārlūkprogrammā var tikt saglabāti trešo pušu sīkdatnes.

Sīkdatņu un citu tehnoloģiju pārvaldība

Ja vēlaties jebkurā laikā dzēst vai bloķēt sīkfailus savā ierīcē, varat to izdarīt, atjauninot pārlūkprogrammas iestatījumus. PERCEU SIA nav atbildīgs par jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu noraidīšana var ietekmēt jūsu spēju veikt atbilstošus darījumus lapā un mūsu spēju identificēt jūsu pārlūkprogrammu, dažādu apmeklējumu laikā.

 

Plašāku informāciju varat atrast Privātuma politikā. Ja jums ir papildu jautājumi, varat sazināties ar mums pa e-pastu info@perceu.lv

 

Nepieciešamības gadījumā, PERCEU SIA ir tiesības atjaunināt augstāk minēto informāciju.