Jaunumi

2023 g. 7. February

Salīdzini cenas un iepērcies Eiropas internetveikalos izdevīgāk!

Iepērcies jebkurā no 10 Eiropas valstīm

Iepirkšanās internetā aizņem krietni mazāku laiku un ir daudz izdevīgāka nekā iepirkšanās klātienē. Kurš to būtu domājis, ka tagad no savām mājām, sēžot dīvānā, varēsi iepirkties Vācijā, Polijā, Itālijā, Nīderlandē vai pat Portugālē - kopumā 10 Eiropas valstīs! Tev vairs nav jāuztraucas par piegādes cenām, kas lielākas par pašu sūtījuma vērtību - iegādājies kvalitatīvus zīmolu produktus no to izcelsmes valstīm bez pārmērīgi uzskrūvēta uzcenojuma!

Kas ir PērcEU?

Vai esi saskāries ar situāciju, kad internetā lūkojies pēc kādas sen kārotas preces un beidzot atrodi to par pievilcīgu cenu, taču, dodoties uz apmaksas sadaļu, izrādās, ka piegāde uz Latviju nemaz netiek veikta? Iespējams, esi jau iepriekš ievērojis, ka tādas pašas preces ārvalstīs citkārt izmaksā pat 2-3x lētāk nekā Latvijā, tomēr atkal jau - piegāde uz Latvju nav iespējama vai tā ir nesamērīgi dārga? Tagad tā vairs nav problēma!

Iespējams, Tu nodomāji, ka PercEU ir interneta veikals, taču tā gluži nav. Tā ir sūtījumu nosūtīšanas un piegādes platforma, kas palīdzēs Tev droši un izdevīgi iegādāties preces arī no tādiem ārzemju e-veikaliem, kuri nepiedāvā piegādes pakalpojumus uz Latviju, - tāpat, piemēram, pasūtot preces no Lielbritānijas, Tev pašam nebūs jāsatraucas par atmuitošanas un deklarēšanas procesiem, jo PērcEU palīdzēs par visu parūpēties. Skan lieliski, un tā patiesi arī ir! Plašāku informāciju par nodokļiem, kas tiek piemēroti UK pasūtījumiem, meklē mūsu sadaļā Cenas

Kāpēc cenas atšķiras dažādās valstīs vienām un tām pašām precēm?

Var šķist pavisam neticami, ka cenas vienai un tai pašai viena zīmola precei Latvijā un, piemēram, Polijā vai Vācijā var atšķirties pat divkārši. Tas izskaidrojams ar to, ka preces savā izcelsmes valstī maksās lētāk, jo to sākotnējai vērtībai nav pievienoti ceļa nodokļi un muitas nodevas, kas preces cenu var palielināt pat uz pusi. Arī spēcīgās konkurences un ražotāju plašo preču piedāvājuma klāsta dēļ pat kvalitatīvas, oriģinālas preces citviet Eiropā maksā ievērojami mazāk nekā Latvijā. Nemaz nerunājot par to, ka ne visas ārvalstu preces ir pieejamas preču patērētājiem Latvijā. Tāpēc PercEU ir labākais risinājums, lai iegādātos preces bez uzcenojuma - tagad Tu vari salīdzināt cenu starpību vienos un tajos pašos internetveikalos Latvijā, Lielbritānijā, Polijā, Vācijā un citās, lai izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu un nepārmaksātu!

Kā darbojas PērcEU?

PercEU darbojas kā starpnieks - Tu izvēlies preci kādā no ārzemju internetveikaliem, pasūti to uz kādu no mūsu noliktavām, un mēs to nogādāsim līdz Latvijai. Tev ir nepieciešams tikai reģistrēties mūsu platformā. Iegādājoties preci, piemēram, no Lielbritānijas vai Polijas, ievadi mūsu noliktavas adresi, ko būsim norādījuši pie konkrētās valsts, un Tavam profilam piešķirto ID, lai Tavs sūtījums tiktu atpazīts un identificēts. 24 stundu laikā pēc Tava sūtījuma nonākšanas mūsu noliktavā, mēs ievadīsim to sistēmā un nosūtīsim uz Latviju. Tavs pirkums tiks piegādāts 1-9 darba dienu laikā no preču izsūtīšanas dienas. Preču izsūtīšanas grafikus meklē sadaļā Piegādes ilgums

1. solis - reģistrējies un saņem savu unikālo lietotāja ID.
2. solis - veic vienreizēju identitātes apstiprināšanu caur maksājumveida izvēles lapu.
3. solis - savā profilā redzēsi katrai valstij piešķirto noliktavas adresi, ko precīzi jāievada, iepērkoties konkrētās valsts internetveikalā. Šeit svarīgi norādīt arī savu vārdu, uzvārdu un unikālo PercEU ID, lai varam atpazīt Tavu sūtījumu. 
4. solis - kad sūtījums būs nonācis mūsu noliktavā, 24h laikā tas tiks reģistrēts Tavā profilā. Apmaksā pasūtījuma sūtīšanas izmaksas uz Latviju un izvēlies vēlamo piegādes veidu Latvijā.
5. solis - pēc maksājuma saņemšanas uzreiz uzsāksim Tava pasūtījuma izsūtīšanas procesu. 

Sūtījuma statusam Tu vari sekot līdz PercEU profilā, kā arī e-pastā saņemsi jaunākos paziņojumus par sūtījuma atrašanās vietu.

Vairāk uzzini šeit.

Iepirkties ar PercEU ir droši, ātri & izdevīgi

Iepirkties ārvalstu e-veikalos ar PercEU starpniecību ir ne tikai droši un izdevīgi, bet arī ātri un ērti. Iegādājies visdažādākās preces no populāriem zīmoliem, nelieliem internetveikaliņiem un izsolēm 10 Eiropas valstīs.

Turklāt vari salīdzināt un izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus vienā un tajā pašā e-veikalā no dažādām valstīm, un būsi pārsteigts, ka nereti, piemēram, Polijas Zalando vai Vācijas H&M piedāvājums ir ne tikai daudz plašāks, bet arī daudz izdevīgāks! PercEU piedāvā drošu un ātru piegādi – visi pasūtījumi uz piegādes laiku tiek apdrošināti ar standarta piegādi, līdz nonāk Latvijā. Piegādes laiks aizņem vien 1-9 darba dienas. Izvēloties preces no vairākiem e-veikaliem vienā valstī un apvienojot tās kopīgā sūtījumā, piegādes maksa tiks aprēķināta, balstoties uz preču kopējo svaru. 

Cenu kalkulators

Cena par preču piegādi no Vācijas, Spānijas, Polijas, Francijas, Itālijas, Anglijas, Lietuvas, Nīderlandes, Čehijas un Portugāles tiek aprēķināta atbilstoši pirkumu svaram un tā izmēriem. Starp citu, PērcEU kalkulatorā Tu pats vari aprēķināt sūtīšanas izmaksas. Ievadi sūtījuma iepakojuma izmērus un svaru, norādi valsti, sev ērtāko piegādes veidu un spied aprēķināt, vai arī apskati cenrādi.  

Preču pasūtīšana Tavā vietā

Taču pats labākais – PercEU piedāvā arī iespēju sūtījumu pasūtīt Tavā vietā! Tev atliek vien pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapā, norādīt saiti uz vēlamo preci un papildu informāciju, ja nepieciešams. Tālāk mēs Tev sagatavosim labāko piedāvājumu ar izdevīgāko gala cenu nepilnu 24 stundu laikā un nosūtīsim uz Tavu e-pastu, tomēr ņem vērā, ka šajā piedāvājumā nebūs iekļauta preču piegādes cena - to būs iespējams aprēķināt, kad Tavs pasūtījums sasniegs mūsu noliktavu!

Izvēloties preču pasūtīšanas pakalpojumu, Tev nebūs jātērē savs laiks, jo pirkuma pieprasījuma iesniegšana neprasīs vairāk par minūti. Tev nebūs jākonvertē valūta vai jāmeklē pārdevēja piegādes cena, jo mēs to visu izdarīsim Tavā vietā! Vai iepirkšanās ārzemēs jebkad ir bijusi tik vienkārša?  

Apdrošināšana un atgriešana

PercEU bez standarta sūtījumu apdrošināšanas (kas ir bez maksas) piedāvā arī papildu pakalpojumu – sūtījumu apdrošināšanu. Šeit apdrošināšanas maksa tiek noteikta, balstoties uz preces vērtību. 

Kāpēc ir vērtīgi izvēlēties maksas apdrošināšanu? Pēc standarta pārvadātāja atbildības saskaņā ar Starptautisko preču pārvadāšanu līguma konvenciju, kompensējamā summa ir aptuveni 10,00 eiro par 1 kilogramu. Taču, ja būsi papildus apdrošinājis savu preci, tad pie negadījuma varēsi pierādīt preces vērtību un saņemt kompensāciju pilnā preces vērtības apmērā. 

  •  5,00 EUR  - sūtījumiem ar vērtību līdz 100,00 EUR.
  • 10,00 EUR  - sūtījumiem ar vērtību līdz 500,00 EUR.
  • 15,00 EUR  - sūtījumiem ar vērtību līdz 1000,00 EUR.

Ja saņemot pasūtīto preci, tomēr nebūsi līdz galam apmierināts, tad par papildu samaksu bez raizēm varēsi to nosūtīt atpakaļ pārdevējam - atgriešanas pakalpojums pieejams no Vācijas, Polijas vai Lietuvas noliktavām. Ja pārdevējs nav nodrošinājis bezmaksas atgriešanu, sūtījums tiks nosūtīts, balstoties uz Vācijas, Polijas vai Lietuvas piegādes dienestu noteiktajām likmēm. Tev nebūs jāuztraucas par citiem transportēšanas uzņēmumiem, - mēs parūpēsimies par Tava sūtījuma atgriešanu! 

Kur iepirkties?

PercEU sagatavojis ieteikumiem vairāk nekā 800 internetveikaliem, tajā skaitā - TK Maxx, Rossmann, Sandro, Sephora, Tesco, MediaMarkt un daudzi, daudzi citi! Tomēr atceries, ka iepirkties vari no jebkura veikala, ja vien tas atrodas vienā no iepriekš minētajām 10 valstīm un atbilst mūsu pakalpojumu lietošanas noteikumiem. 

Veikalu sadalījums pieejams 10 kategorijās un sev kāroto varēs atrast ne tikai gardēži, sportisti, māmiņas un tehnoloģiju cienītāji, bet arī auto mīļi, skaistumkopšanas guru un citi! Daudzi iecienītākie internetveikali, piemēram, H&M, Zalando, idealo, Decathlon būs atrodami vairākās valstu kategorijās, tāpēc varēsi salīdzināt noskatītās preces cenas atsevišķi katrā valstī un izvēlēties sev izdevīgāko piegādātājvalsti. 

Ietaupi laiku un naudu, iepērkoties ar PercEU starpniecību tieši no preču izcelsmes valstīm! Seko līdzi arī internetveikalu akcijām un iegādājies preces sezonas beigās - tad iepirkšanās kļūst vēl izdevīgāka!

 

IZMANTOT