Klientu atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes mudina mūs strādāt vēl labāk.
Paldies jums par lieliskajām atsauksmēm - mēs strādājam jūsu labā!

Mūsdienīgs, ērts samaksas veids. Visi loģistikas saņemšanas posmi skaidri saprotami, un tiek atspoguļoti. Sūtot mazas & lielas mantas, vieglas & smagas mantas, lētas & dārgas mantas. Un pie tā visa sūtījumu vari apdrošināt (lai mierīgāka sids), nosūtīt sev ērtākā pakomātā, kur vien tanī brīdī atrodies Latvijā! Atsaucīgi darbinieku komanda uz risinājumu vērsta domāšana. Paldies, PērcEU komandi 2023. gadā, un lai Laimīgs, Veselīgs sūtījumiem bagāts 2024. gads !!!

Uldis Kasemirs, Rīga
2023 December 02

Paldies! Esmu ļoti pateicīga un priecīga par šo pakalpojumu un darbinieku atsaucību. Visu saņēmu perfektā kvalitātē, pat ar kļūdaini aizpildīto uzvārdu! Darbinieki sazvanāmi un ļoti atsaucīgi! Super ērti un nedārgi! PALDIES!

Iveta Skujiņa, Rīga
2023 November 30

Perceu ir fantastiska komanda, atsaucīgi darbinieki bez kuriem nebūtu iespējams, veikt jau otro pasūtījumu. Pirmais no Vācijas, tagad no Polijas. Ātra piegāde, viss saprotams. Bez Perceu, nebūtu iespējams iegādāties visu nepieciešamo, lētāk ārzemēs un nepārmaksājot pat ar piegādi. Paldies Jums.

Alise Kandere, Kurzeme
2023 October 16

Ar perc.eu iepērkos jau trešo reizi, viss apmierina. Esmu ļoti priecīga ka ir tāds serviss. Ir ļoti forši kad tu vari iepirkties ārzemēs un ka kāds pasūtījumu var tev piegādāt. Cenas uz piegādi arī ļoti apmierina, paldies Jums par darbiņu.

Renāte Klints, Daugavpils
2023 October 13

Lielisks serviss. Ātra piegāde. Laba iespēja ietaupīt naudu iepērkoties ārzemju interneta veikalos.

Egija Zelča, Jēkabpils
2023 September 13

Ļoti kvalitatīvs seriviss, ātras piegādes, perfekta paku iesaiņošana un burvīgi laipna apkalpošana. Paldies PērcEU komandai!!!

Svetlana Rutkovska, Rēzekne
2022 December 01

Esmu ļoti apmierināta , viss tik tiešām ir kā solīts! Iesaku arī citiem .

Baiba Rozevska, Rīga
2021 September 16

Kvalitatīvs serviss, viss atsekojams, lojālas cenas! Paldies

Jeļizaveta Gavrilova, Ogre
2021 September 05

Love the service, thanks guys.

Rihards Baranovskis, Riga
2020 June 10

Paldies,nedēļas laikā tiku pie savas kārotās preces. Viss bez aizķeršanās un ātri.?

Liene Millere, Kuldīga
2020 April 28

Paldies PērcEU komandai par doto iespēju iepirkties Eiropas interneta veikalos! Kvalitatīvs labs seriviss, laipna apkalpošana & ātras piegādes!

Uldis Kasemirs, Rīga
2020 April 14

Izmantoju šo servisu jau sen, pat Covid-19 krīzes laikā, PercEU strādā dodam un iekļaujas norādītajos termiņos bez problēmām, Rekomendēju!!

Mārcis Dimants, Rīga
2020 April 06

Pasūtiju preci no Vācijas interneta veikala ceturtdien, tieši pēc nedēļas, ceturtdienas rītā prece bija pakomātā. Esmu sajūsmā un tagad droši varu teikt- šis nebūs vienīgais pirkums. Nav vairs šķēršļu, ka nevaru iegādāties to, ko redzu citu valstu e-veikalos. Paldies, jūs radījāt man svētkus!

Viktorija Savatejeva-Keisela, Rīga
2020 March 05

Pirku gan no Apvienotās Karalistes, gan no Vācijas. Piegāde strādā kā pulkstenis un viss ir ļoti droši.

Vladislavs Kokošņikovs, Rīga
2020 February 27

Viss strādā tieši tā, kā solīts. Paldies.

Diana Degro, Rīga
2019 November 25