Jaunumi

2021 g. janvāris 5 d.

"Mainās sūtījumu piegādes termiņi no Anglijas

Mēs vēlamies informēt par mainītajiem preču pārvadāšanas nosacījumiem no Anglijas.

Šī gada 1. janvārī beidzās pārejas periods Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības un stājās spēkā jaunie nosacījumi preču nosūtīšanai no Anglijas.

Kas mainījās no 1. janvāra:

  1. Visi sūtījumi no AK ir jādeklarē muitai. Par sūtījumu deklarēšanu tiks piemērota administrēšanas maksa.
  2. Importa preces, kurām NETIEK PIEMĒROTS PVN, un kuru kopējā vērtība (preču vērtība plus piegādes izmaksas) nepārsniedz 22 Eur, neskaitot etilspirtu, alkoholiskos dzērienus, apstrādātu tabaku un šķidro parfimēriju, kosmētiku, tualetes līdzekļus, kas satur etilspirtu.
  3. Sūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz 22 Eur, tiek piemērots PVN 21% apmērā.
  4. Sūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz 150 Eur, tiek piemērots ievedmuitas nodoklis, kas tieši atkarīgs no nosūtāmo preču veida, un importa PVN nodoklis. Alkohola izstrādājumi, smaržas un tualetes ūdeņi, tabaka un tabakas izstrādājumi nav atbrīvoti no ievedmuitas nodokļiem.
  5. Ja sūtījumā ir preces, kuras saskaņā ar Latvijas Republikas akcīzes likumu ir akcīzes objekts (etilspirts, alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, šķidrā parfimērija, kosmētika, tualetes līdzekļi un tml., kas satur spirtu), tiek piemērots akcīzes nodoklis.
  • Mēs cenšamies, lai pēc iespējas ātrāk atjauninātu Perceu platformu un sniegtu visas papildu izmaksas sūtījumiem. Paldies par pacietību.
  • Mēs saprotam, ka jaunie noteikumi preču sūtīšanai no Anglijas padara iepirkšanās procesu sarežģītāku. Mēs darām visu iespējamo, lai vienkāršotu preču iegādes un nosūtīšanas procedūru no Anglijas, tāpēc mēs gatavojam papildu preču nopirkšanas pakalpojuma iespēju.
  • Tuvākā sūtījumu izvešana no Anglijas paredzēta janvāra vidū - datums tiks precizēts nākotnē.
IZMANTOT