Jaunumi

2022 g. 27. December

Nesaņēmi kārotās dāvanas? Sagādā tās pats!

Ja Ziemassvētkos zem eglītes neatradi to, ko sirds kāro visvairāk, ielūkojies lieliskajos ārzemju internetveikalu piedāvājumos un sarūpē sev sapņu dāvanu pats! Daudzos internetveikalos norisinās pēc-svētku izpārdošanas, kur atradīsi piedāvājumus par tiešām neticamām cenām! Un, lai iepirktos gudri, neaizmirsti ielūkoties dažādu Eiropas valstu internetveikalos, kur nereti vien cenas ir daudz zemākas, atlaides - patīkamākas, bet sortiments - plašāks.

Neaizmirsti, ka šomēnes sūtījumu maksai no Portugāles tiek piemērota 50% atlaide, tāpēc pasteidzies ietaupīt vēl līdz 31. decembrim!

Cenas tika salīdzinātas 27.12.2022. 

Kā izmantot PērcEU? Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PērcEU sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras vari izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē, Portugālē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,49 € - tās vari atrast šeit.

Vai esi ielūkojies citu Eiropas valstu Zalando veikalu piedāvājumā? Apskati dažus piemērus, kā atšķiras cenas Latvijā un Polijā, piemēram, Helly Hansen un Michael Kors precēm: 

Ārpus Latvijas vari atrast arī dažādus fantastiskus veikalus un plašāku sortimentu. Piemēram, vai zināji, ka Zalando Polijas veikalam ir skaistumkopšanas preču sadaļa, kas Latvijā nemaz nav pieejama? Ieskaties tur un neaizmirsti aplūkot dažādus portugāļu skaistumkopšanas preču veikalus, jo vēl līdz 31. decembrim pasūtīt no Portugāles vari uz pusi lētāk! 


Kā izmantot Perceu pakalpojumu?

  • Reģistrējies Perceu platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem Perceu piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi Perceu piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto  mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu! 
     
IZMANTOT