Jaunumi

2022 g. 23. November

Melnās piektdienas iepirkšanās ārzemju e-veikalos: kā sagatavoties un ietaupīt?

Lielākā ikgadējā izpārdošana sākas jau šo piektdien, taču droši vien pamanījāt, ka daudzi veikali savas Melnās piektdienas atlaides sāka izsludināt daudz agrāk.

Ja vēl prāto, vai ir vērts iepirkties Melnās piektdienas izpārdošanas laikā, varam apliecināt – tas ir lielisks laiks, gan sen kārotu preču iegādei, gan Ziemassvētku dāvanu meklēšanai. Melnās piektdienas laikā atlaides tiek piemērotas gandrīz visam, taču, lai ietaupītu naudu un nepazustu atlaižu daudzveidībā, svarīgi ņemt vērā dažas lietas.

Šeit ir 5 Melnās piektdienas iepirkšanās padomi, kas palīdzēs atrast labākos piedāvājumus un izvairīties no impulsīviem pirkumiem!


1. Atrodiet kāroto pirms melnās piektdienas

Viens no galvenajiem padomiem, kas palīdzēs iegūt vislabāko cenu, ir iepirkumu saraksta izveidošana. Tādā veidā jūs ne tikai zināsiet, kādas preces jums patiešām ir nepieciešamas, bet arī uzzināsiet šo preču regulārās cenas - tas palīdzēs saprast, vai ir vērts preces iegādāties izpārdošanas laikā, vai arī labāk pagaidīt lielāku atlaidi.

Tāpat vienmēr iesakām izlasīt veikala atsauksmes un atsauksmes par preci, lai, to saņemot, nebūtu vīlušies.

2. Ietaupiet savu laiku un izvēlieties iepirkšanos tiešsaistē

Katru gadu interneta veikalu iepirkšanās apmēri pieaug, un ne velti – iepērkoties internetā, var izvairīties ne tikai no kaitinošiem sastrēgumiem, bet arī ietaupīt naudu. Lai gan dažas preces varat iegādāties fiziskajos veikalos, pastāv liela iespēja, ka internetā sev tīkamo preci atradīsiet vēl lētāk. Tas tāpēc, ka Tavas iepirkšanās iespējas neaprobežojas tikai ar Latvijas e-veikaliem, kā arī Tev ir iespēja daudz vienkāršāk redzēt vienas un tās pašas preces cenas dažādos e-veikalos.

3. Izmantojiet cenu salīdzināšanas platformas

Lai ērti salīdzinātu cenas dažādos e-veikalos un iegādātos preci par labāko cenu, izmantojiet ārvalstu cenu salīdzināšanas platformas. Šajās platformās ātri un ērti varēsiet redzēt, kurā e-veikalā vēlamās preces cena ir viszemākā, un tādā veidā varēsiet ietaupīt visvairāk.

Protams, neaizmirstiet padomu Nr.1 ​​un, atrodot preci par labāko cenu, neaizmirstiet detalizēti izlasīt preces aprakstu un apskatīt e-veikala atsauksmes.

Ārvalstu cenu salīdzināšanas platformas vari atrast šeit.

4. Sekojiet saviem iecienītākajiem e-veikaliem sociālajos tīklos

Ja jau esi izvēlējies e-veikalu, kurā iepirksies, iesakām sekot līdzi šī veikala sociālo tīklu kontiem un pieteikties vēstuļu saņemšanai – nereti e-veikali saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā Melnās piektdienas super piedāvājumus un dalās ar īpašiem atlaides kodiem.

5. Sāciet iepirkties tūlīt

Daudzi interneta veikali jau ir sākuši izpārdošanu, kas nozīmē, ka jums nav jāgaida Melnā piektdiena, lai atrastu atlaides savām iecienītākajām precēm. Ja atradi preci ar labu atlaidi, varbūt ir īstais brīdis to iegādāties?

Tādā veidā izvairīsities no riska, ka vēlamā prece tiks izpārdota, kā arī, iespējams, saņemsiet savas preces ātrāk!

Meklē mūsu izvēlētos Melnās Piektdienas piedāvājumus šeit.

Mēs ceram, ka mūsu padomi palīdzēs jums ietaupīt, un novēlam jums lielisku Melnās piektdienas iepirkšanos!

Iepērcieties gudri, izmantojot PercEU!
 

IZMANTOT