Jaunumi

2022 g. 14. March

Iepērcies gudrāk kopā ar PercEU!

PercEU klienti zina – iepirkties ārvalstu e-veikalos ir tā vērts! Ārzemju e-veikalos jūs varat iegādāties vienas un tās pašas preces par daudz izdevīgāku cenu, kā arī ir iespējams izvēlēties no plašāka preču klāsta.  No stilīgiem slavenāko zīmolu apģērbiem līdz kvalitatīvai elektronikai vai sadzīves tehnikai.  PercEU piedāvā Jums lielisku iespēju ne tikai ietaupīt, bet arī iegādāties dažādas preces, kuras Latvijā nav pieejamas.

Ārzemju e-veikalos atlaides apģērbiem, apaviem, mājsaimniecības, elektronikas un bērnu precēm sasniedz lidz pat -80%!  Tāpēc negaidiet vairāk un saņemiet labākos piedāvājumus jau tagad!

Iepērcies gudri, izmantojot PercEU!

Viss ir ļoti vienkārši! Vienkārši reģistrējies PercEu sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras varat izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,49 € - tās vari atrast šeit.

Ja ir grūti nopirkt pašiem, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim tev preces!

 

Atrodiet labākos piedāvājumus šeit:

Mājas interjers

Kosmētika

 

Apģērbi, apavi, aksesuāri

 

Elektroniskās ierīces

 

Bērnu preces, rotaļlietas

Bērnu apģērbi

 

Kā izmantot Perceu pakalpojumu?

  • Reģistrējies Perceu platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem Perceu piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi Perceu piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto  mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu!
IZMANTOT