Jaunumi

2022 g. 8. jūnijs

20% atlaide piegādei no Polijas!

PercEU mērķis ir panākt, lai cilvēki nepārmaksā par tām pašām precēm ko var iegādāties ārzemju veikalos par lētākām cenām. Katram gribas sagaidīt vasaru ar kādu jaunu kleitu, ātrāku riteni, vai iepriecināt savus mazos ķiparus ar lielu baseinu. Tapēc mēs jums dāvinam -20% atlaidi piegādei no Polijas visu mēnesi! Polija, kādam saistas ar tās dažādo dabu, kādam ar pilsētas kņadu, bet mums ar plašu preču klāstu. Tā kā šomēness sūtijumiem no Polijas tiek piemērota atlaide, apskatīsim ko tad īsti šī valsts piedāvā, kā arī dosim dažādus padomus, lai iepirkšanos padarītu ērtāku.

Polijas populārākie e-veikali ir:

  • Allegro (elektropreču/sadzīves preču veikals)
  • Sephora (kosmētika un parfimērija)
  • Zalando (apģērbi un aksesuāri)
  • Apteki Gemini (aptieka)
  • Bath and Body works (ķermeņa kopšanas līdzekļi)
  • Toys Planet (bērnu rotaļlietas)
  • Dekoria (mājas dekori)

Un vel daudzi citi!

Citus Polijas e-veikalus meklē mūsu mājas lapā sadaļā “Kur Pirkt?”.

Polijas e-veikalos ir ne tikai plašāks preču klāsts kā pašmāju veikalos, bet arī nesalīdzināmi zemākas cenas!

 

Daudzus satrauc valūtas maiņa Polijas e-veikalos. Taču no zlotiem nav jābīstas! Viens zlots ir aptuveni 0,22 eiro, taču viss vienkāršāk būs atvērt sekojošo mājas lapu: https://bit.ly/3zpVMtK un tā ātri un ērti aprēķinās summu tavā vietā. Vel viens variants ir instalēt bezmaksas aplikāciju “currency converter plus” savā telefonā un nekad vairs neuztraukties par sarežģītiem summas aprēķiniem.

Kā nomainīt valodu Poļu e-veikalos? Lielākoties visi e-veikali piedāvā valodas maiņu uz angļu vai krievu valodu, taču ja šo opciju e-veikals nepiedāvā, spied pogu “ctrl” un labo peles taustiņu reizē un izvēlies opciju “tulkot uz latviešu valodu”.

Kad esat reģistrējies PercEU mājas lapā, zem sava vārda atradīsiet “Noliktavu Adreses”, uzklikšķinot uz tām atradīsiet visu nepieciešamo informāciju ko ievadīt iepērkoties ārzemju e-veikalos. Iepērkoties jūsu izvēlētajā Polijas veikalā, sūtijuma veikšanas laikā neievadiet savu Latvijas adresi, bet gan jums piešķirto Polijas adresi. Tālāk PercEU piegādās jūsu sūtijumu uz Latviju. Tieši tik vienkārši!

Šeit arī divi piemēri ar cenu salīdzinājumiem Latvijā un Polijā. Izvērtē, vai nav izdevīgāk pasūtīt no ārzemju e-veikaliem? Cenā iekļauta arī piegāde uz Latviju. Cenas salīdzinātas 08.06.2022. 

Tikai lidz Jūnija beigām piegādei no Polijas tiek piemērota -20% atlaide! Nenokavē un padari savu vasaru krāšņāku ar jauniem, unikāliem un galvenais izdevīgiem pirkumiem!

 

Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PercEu sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras varat izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,02 € - tās vari atrast šeit.
Ja ir grūti nopirkt pašiem, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim tev preces! 

IZMANTOT