Новости

2023 г. 6. April

Priekšrocības, iegādājoties auto preces ar PērcEU starpniecību

Elastīgi nosacījumi un droša piegāde!

Tu esi īsts auto entuziasts, pats labo savu auto, vai arī Tev pieder auto serviss un Taviem klientiem visai bieži ir nepieciešamas auto detaļas vai citi aksesuāri? PērcEU ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, lai iegādātos auto preces no ārzemju interneta veikaliem, kas Latvijā maksā krietni vairāk vai nemaz nav pieejamas. Preču iegāde ar PērcEU ir tik droša, ātra, ērta un izdevīga! Lasi tālāk un uzzini vairāk par izdevīgiem piedāvājumiem, noteikumiem un citām priekšrocībām.

Kur atrast auto preču internetveikalus 

PērcEU iesaka 34 auto preču veikalus, taču ņem vērā, ka Tu vari iepirkties arī jebkurā citā sev vēlamā internetveikalā Polijā, Vācijā, Francijā, Nīderlandē, Lietuvā, Čehijā, Portugālē, Itālijā, Spānijā, Anglijā vai pat Japānā. Veikalu klāsts ir plašs un tajos atradīsi ne tikai eļļas, degvielas piedevas, uzkopšana līdzekļus un aksesuārus, bet arī auto detaļas visiem auto modeļiem un markām. Auto preču veikalus atradīsi PērcEU mājaslapas sadaļā Kur pirkt, izvēloties preču kategoriju “automašīnu preces”.

Šeit ieskats dažu PērcEU ieteikto internetveikalu preču klāstā:

Direct car parts – auto detaļas, krāsas, aksesuāri un pat velosipēdi un to aksesuāri.

Reifen.de – populāru zīmolu auto riepas, diski, eļļas un aksesuāri.

Feu Vert – auto daļas, šķidrumi, piekabes, jumta bagāžnieki.

Mister Auto – auto detaļas, virsbūves un salona kopšanas līdzekļi, diagnostikas rīki, instrumentu kastes un pat aksesuāri bērniem.

Kas jāņem vērā iegādājoties lielgabarīta auto preces

Pateicoties PērcEU, tagad vari iegādāties oriģinālas auto detaļas un preces no 11 valstīm. Tas sniedz lielisku iespēju nopirkt visu nepieciešamo, kas Latvijā, iespējams, nemaz nav atrodams un pats galvenais - nepārmaksāt par preču patieso vērtību. 

Sadaļā Piegādes cenas atradīsi visu nepieciešamo informāciju par piegādes cenām atkarībā no sūtījuma svara un izmēriem, piegādes ilgumu un pat cenu kalkulatoru. Starp citu, PērcEU piedāvā atsevišķu piegādes cenas tieši auto precēm no Polijas un Vācijas ar elastīgākiem nosacījumiem. Tajā iedalītas auto daļu kategorijas, piemēram, riepas, diski, bamperi, sēdekļi, dzinējs u.c., pēc kā vari noteikt precīzu piegādes cenu. Preces, kuru vērtība pārsniedz 100 EUR, iesakām apdrošināt.

Pastāvīgajiem klientiem, kuri pasūta sākot no 100 kg mēnesī un vairāk, eiro paletes izmēra kravai, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, saņemsi atlaidi. 
Ja plāno pasūtīt preci biznesa vajadzībām, sadaļā Biznesam aizpildi anketu un kļūsti par PērcEU biznesa partneri, lai iegūtu vēl elastīgākus nosacījumus un priekšrocības. 

Iegādājies auto preces vēl izdevīgāk 

Vairums e-veikalu regulāri piedāvā akcijas dažādām preču kategorijām, bet, lai nepalaistu garām tuvojošos akciju periodus, vari pieteikties uz jaunumu saņemšanu e-pastā, un, iespējams, iegūsi arī atlaidi savam pirmajam pirkumam Kā arī iesakām iepirkties gudrāk un izdevīgāk, iegādājoties auto preces vairumā.

Kā iepirkties ar PērcEU

  1. solis - reģistrējies un saņem savu unikālo lietotāja ID. 
  2. solis - veic vienreizēju identitātes apstiprināšanu caur maksājumveida izvēles lapu. 
  3. solis - savā profilā redzēsi katrai valstij piešķirto noliktavas adresi, ko precīzi ievadīsi iepērkoties konkrētās valsts interneta veikalā. Šeit svarīgi norādīta arī savu vārdu, uzvārdu un unikālo PērcEU ID, lai varam atpazīt Tavu sūtījumu. 
  4. solis - laika posmā, kad sūtījums ceļo uz Latviju, Tu vari izvēlēties piegādes un apmaksas veidu un samaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem. 
  5. solis - kad saņemsim maksājumu, nekavējoties izsūtīsim Tavu preci. 

Ienāc www.perceu.lv un sadaļā Pakalpojumi uzzini arī par citām priekšrocībām, piemēram, preču nopirkšanu Tavā vietā un atgriešanu uz Poliju, Vāciju vai Lietuvu. Nebaidies pasūtīt lielas un vērtīgas preces, jo PērcEU piedāvā gan standarta preču apdrošināšanu, par ko nav jāmaksā papildus, kā arī pilnu apdrošināšanas servisu, lai negadījuma rezultātā, Tu saņemtu kompensāciju preces vērtībā. Sūtījuma statusam Tu vari sekot līdz PērcEU profilā, taču e-pastā saņemsi paziņojumus par preces atrašanās vietu. Tas patiešām ir droši, ātri, ērti un izdevīgi. Ja rodas kādas neskaidrības, vienmēr vari sazināties ar mums.

Все новости