Jaunumi

2022 g. 14. December

Vēl vari pagūt saņemt sūtījumus pirms Ziemassvētkiem!

Daudzos Eiropas internetveikalos vari atrast preces daudz plašākā klāstā un par daudz labākām cenām! Pasūtot preces no Polijas un Vācijas internetveikaliem, vari tās pagūt saņemt vēl pirms svētkiem! Izmanto iespēju ietaupīt un iepriecināt savus mīļos ar fantastiskām dāvanām par lieliskām cenām!

Cenas tika salīdzinātas 14.12.2022. 

Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PērcEU sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras vari izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē, Portugālē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,49 € - tās vari atrast šeit.

Atceries - piegādes laiki no dažādām valstīm atšķiras, tāpēc, ja vēlies saņemt savu pasūtījumu pirms svētkiem, ņem vērā gan mūsu piegāžu grafikus svētku laikā, gan arī pašu internetveikalu piegādes nosacījumus un laiku. 

Ja nevēlies sevi apgrūtināt, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim preces Tavā vietā!


Kā izmantot Perceu pakalpojumu?

  • Reģistrējies Perceu platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem Perceu piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi Perceu piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto  mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu! 
IZMANTOT