Jaunumi

2022 g. 25. jūlijs

Apkārt Eiropai ar PercEU: sveicieni no Nīderlandes!

Mūsu divu nedēļu ceļojums pa Franciju ir noslēdzies – dažādas pilsētas, izsmalcināts stils un plašais veikalu klāsts uz mums atstājis neaprakstāmu iespaidu!

Šodien ieradāmies PercEU Eiropas tūres noslēdzošajā valstī - Nīderlandē. Sūtām sveicienus no Amsterdamas!

Šī ir Eiropas visblīvāk apdzīvotā valsts, kurā ir vairāk velosipēdu nekā iedzīvotāju, ar saviem tulpju laukiem un slavenajiem kanāliem tā piesaista tūristus no visas pasaules!

Vai zinājāt, ka nīderlandieši dzer visvairāk kafijas Eiropā, ka Gouda siera izcelsme ir Nīderlandē un Delftas pilsēta ir pasaulē slavena ar savām ilgajām keramikas amatniecības tradīcijām? Nīderlande ir unikāla un krāsaina valsts, tāpēc tai patiešām ir daudz ko piedāvāt gan tiem, kas vēlas izpētīt valsti, gan tiem, kas vēlas iepirkties.

Mēs vēlamies, lai arī jūs iepazītu slavenus Nīderlandes zīmolus un atklātu populārus e-veikalus, tāpēc piedāvājam -20% atlaidi visiem pasūtījumiem no Nīderlandes līdz 14. augustam!

Pievienojies PercEU ceļojumam pa Eiropu un ceļo kopā ar mums!

 

Ko ir vērts iegādāties Nīderlandes e-veikalos?

  1. Elektroniku. Vai zinājāt, ka viens no pasaulē slavenākajiem elektronikas zīmoliem Philips nāk no Nīderlandes? Iesakām iepirkties oficiālajā Nīderlandes Philips e-veikalā un ietaupīt!
  2. Apģērbus un apavus. Droši vien esat dzirdējuši tādu apģērbu un apavu zīmolu nosaukumus kā Mexx, C&A, G-Star RAW, BRONX vai Scotch & Soda. Tie visi nāk no Nīderlandes, tāpēc iesakām tiem pievērst uzmanību, plānojot iepirkšanos Nīderlandes e-veikalos!
  3. Parfimēriju. Nīderlandes e-veikali piedāvā iecienītas smaržas par labām cenām - pērc nīderlandiešu dizainera Viktor&Rolf un citas iecienītākās smaržas no Parfumswinkel e-veikala lētāk!

 

Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PercEu sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras varat izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,02 € - tās vari atrast šeit.


Ja ir grūti nopirkt pašiem, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim tev preces! 

IZMANTOT