Jaunumi

2022 g. 27. jūnijs

Apceļo Eiropu ar PercEU: piedāvājumi no Spānijas!

Sveiki! Mēs esam PercEU ceļotāji Anna un Jānis, prieks iepazīties!

Šovasar ceļojam pa Eiropu un apmeklēsim populārākos veikalus un apskatīsim ekskluzīvus modes preces dažādās pilsētās, izzinot valstu kultūru, iepazīstot tās īpatnības un pat nogaršojot tradicionālos gardumus. Protams, mēs dalīsimies ar mūsu atklājumiem arī ar jums. Tātad, DODAMIES!
 

Spilgtas flamenko krāsas, garšīgas tapas un vasarīgi citrusaugļu aromāti... Ieradāmies šodien Spānijā un sūtam sveicienus no krāsainās Barselonas!

Ne velti Spānija ir tūristu ļoti iecienīta valsts un neatstāj nevienu vienaldzīgu - tā ir slavena ar savu  kultūru, garšīgu ēdienu un skaistajām ainavām. Liels pluss tādām pilsētām kā Madride, Barselona un Valensija ir to unikālas tradīcijas, valodas un ekskluzīvs preču klāsts!

Vai zinājāt, ka daudzi slaveni zīmoli sākotnēji nāca no Spānijas? Zara, Mango, Massimo Dutti un daudzi citi! Rezultātā šo preču izvēle Spānijā ir ārkārtīgi liela un daudz pievilcīgāka katra naudas makam.

Tā kā mēs vēlamies jums sniegt pēc iespējas vairāk saulītes, mēs dāvinām 20% atlaidi visiem sūtījumiem no Spānijas līdz 17. jūlijam!

Mēs ceļosim pa Spāniju divas nedēļas un plānojam apmeklēt citas valstis vēlāk, tāpēc nelaidiet garām jaunus piedzīvojumus!

Pievienojieties PercEU kultūras ceļojumam pa Eiropu un ceļojiet kopā ar mums!

 

Ko pirkt spāņu e-veikalos?

  1. Apģērbs. Spāņu modes zīmoli ir populāri visā pasaulē. Zara, Mango, Pull&Bear, Bershka, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho - vai jums patīk iepirkties šajos veikalos? Iesakām apskatīt šos veikalus spāņu tīmekļa vietnēs un uzlabojiet savu garderobi lētāk. Neaizmirstiet arī Spānijas Zalando — atrodiet lieliskus izpārdošanas šeit!
  2.  Kosmētika un parfimērija. Spāņi mīl ne tikai modi, bet arī kosmētiku un parfimērijas izstrādājumus, tāpēc iesakām apskatīt Spānijas e-veikalus: Primor Parfumeriaslaguna un Druni, kā arī spāņu Sephora, kur jūs varat iegādāties savu iecienītākā kosmētiku un smaržas par lieliskām cenām.
  3.  Gardumi. Spānija līdz šim ir viens no populārākajiem gardēžu galamērķiem. Valstī ir daudz reģionu, katrs ar izcilām Vidusjūras veltēm, un lielākajā daļā Spānijas reģionu ir arī senas olīvu audzēšanas tradīcijas, un olīveļļas ražošana. Vai zinājāt, ka Spānija saražo apmēram pusi no pasaules olīveļļas, no kuras 46% tiek eksportēti? Aicinām iegādāties spāņu garšvielas un mērces veikalā Todoespecias un nogaršot olīvas no Aceitunaslopez!

KLEITAS:

SMARŽAS:

APĢĒRBS:

SMARŽAS:

GARŠVIELAS:

KLEITAS: 

KLEITAS:

KOSMĒTIKA:

 

Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PercEu sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras varat izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,02 € - tās vari atrast šeit.


Ja ir grūti nopirkt pašiem, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim tev preces! 

 

IZMANTOT