Jaunumi

2022 g. 19. December

Iegādājies savu iecienītāko zīmolu un dizaineru preces izdevīgāk!

Šajā skaistajā svētku periodā vēlamies palutināt ne tikai ģimeni un draugus, bet arī sevi pašu. Noteikti neaizmirsti iepriecināt arī sevi un atceries - lai arī Ziemassvētkus svinam tikai dažas dienas gadā, skaistā svētku atmosfēra mājās saglabājas tik ilgi, cik paši to uzturam! No dažādiem Eiropas internetveikaliem, it sevišķi Vācijā un Polijā, vari vēl paspēt pasūtīt preces un saņemt tās pirms Vecgada ballītes, lai tā izdotos sevišķi īpaša un krāšņa, tomēr atceries - Tevis izvēlētajam veikalam jānogādā Tavs sūtījums mūsu noliktavā savlaicīgi! 

Ieskaties mūsu sagatavotajā piegāžu grafikā, lai pārliecinātos par to, ka saņemsi pasūtījumu sev vēlamajā laikā! 

Cenas tika salīdzinātas 19.12.2022. 

Kā izmantot PērcEU? 

Viss ir ļoti vienkārši! Reģistrējies PērcEU sistēmā un saņem mūsu ārvalstu noliktavu adreses, kuras vari izmantot, iepērkoties Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Lietuvā, Čehijā, Nīderlandē, Portugālē un Anglijā. Tālāk par visu parūpēsimies mēs! Piegādes izmaksas sākot no 2,49 € - tās vari atrast šeit.

Ja nevēlies sevi apgrūtināt, mēs piedāvājam arī nopirkšanas pakalpojumu! Vienkārši aizpildi nopirkšanas pieprasījumu, un mēs nopirksim preces Tavā vietā!

Kā izmantot Perceu pakalpojumu?

  • Reģistrējies Perceu platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem Perceu piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi Perceu piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto  mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu!
IZMANTOT