Новости

2023 г. 24. March

Kāpēc iepirkties Zalando ārzemju veikalos ar PērcEU?

Labākas cenas un plašāks sortiments

Internetveikalu ķēdē Zalando vari iegādāties vairāk nekā 2000 populāru zīmolu preces. Un pateicoties PērcEU, tagad vari salīdzināt kārotās preces cenu starp dažādu Eiropas valstu Zalando e-veikaliem, lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu. Tu varbūt prātosi, kāda ir atšķirība iepirkties zalando.lv vai kādā no citiem Eiropas valstu Zalando e-veikaliem? Taisnību sakot, atšķirība ir ne tikai zīmolu preču piedāvājumā, bet arī sortimentā un cenās. Turpini lasīt un Tu uzzināsi, kā iepirkties, izmantojot PērcEU sūtīšanas pakalpojumus, un kurā valstī atradīsi labākos Zalando veikalu piedāvājumus. 

Atšķirīgais Latvijas un citu Eiropas valstu Zalando e-veikalos 

Kā jau iepriekš minējām, Zalando sortiments un cena par vienu un to pašu preci nereti var atšķirties vairākās valstīs. Pie tam lielu daļu, piemēram, Polijas Zalando pieejamās preces un zīmolus, Latvijas Zalando nemaz neatradīsi. UN VĒL - citu Eiropas valstu Zalando piedāvājums ir papildināts arī ar sadaļām “Skaistumkopšana” un “Iepriekš lietots”.  

Skaistumkopšana - Šī sadaļa pieejama Polijas, Vācijas, Itālijas, Francijas un Nīderlandes Zalando. Šī sadaļa pavisam noteikti ir īstākā skaistuma mīļu paradīze, un tagad arī Tu, ar PērcEU starpniecību, vari iegādāties profesionālo kosmētiku, smaržas, ķermeņa un nagu kopšanas līdzekļus, kā arī daudz un dažādus skaistumkopšanas aksesuārus no tādiem zīmoliem, kā Urban Decay, Fenty Beauty, APRICOT, Bali Body, Mexx, Olaplex, CeraVe, Real Techniques un vēl daudziem citiem.  

Iepriekš lietots - Zalando pieņem ap 3000 brendu apģērbus gan tos, kas pieejami viņu pašu sortimentā, gan arī citus populārākos zīmolu. Tas nozīmē to, ka jebkurš Eiropas iedzīvotājs var savas drēbes nodot pārdošanā Zalando platformā. Lai to izdarītu, nepieciešams pievienot apģērbu fotogrāfijas platformā un pieņemt vai noraidīt Zalando piedāvāto cenu. Ja cena apmierina, tālāk prece jānosūta uz Zalando kvalitātes pārbaudi. Preces vērtība tiek izsniegta Zalando kupona veidā vai arī to vari ziedot. Šajā sadaļā vari iegādāties principā nelietotus zīmolu apģērbus lieliskā stāvoklī par zemāku cenu.   

Kā ātri un ērti pasūtīt preces no Zalando ar PērcEU starpniecību?  

PērcEU darbojas kā starpnieks - Tu izvēlies preci kādā no ārzemju interneta veikaliem, pasūti to uz kādu no mūsu noliktavām un mēs to nogādāsim līdz Latvijai. Iepirkties ārvalstu e-veikalos ar PērcEU starpniecību ir ne tikai droši un izdevīgi, bet arī ātri un ērti. Lai iegādātos sen kāroto lietu, seko šiem soļiem:   

1. solis. Reģistrējies un saņem savu unikālo lietotāja ID.  

2. solis. Veic vienreizēju identitātes apstiprināšanu ar internetbanku.  

3. solis. Sadaļā Kur pirkt izvēlies sev interesējošo valsti un preču kategorijā izvēlies “apģērbi, apavi, aksesuāri”. Iepērcies Polijas, Vācijas, Francijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Itālijas vai Čehijas Zalando.  

! Pirms sāc iepirkšanos, iesakām izmantot mājaslapas tulkošanas opciju, ko piedāvā Tava tīmekļa pārlūkprogramma.  

4. solis. Noformējot pasūtījumu, norādi attiecīgās valsts PērcEU noliktavas adresi, savu vārdu, uzvārdu un unikālo PērcEU ID, lai varam atpazīt Tavu sūtījumu.   

5. solis. Izvēlies piegādes veidu.  

6. solis. Veic pasūtījuma apmaksu un Tavs sūtījums tiks piegādāts 1-9 darba dienu laikā no preču izsūtīšanas dienas.  

Savā PērcEU profilā vari sekot līdz sūtījuma statusam. Savukārt e-pastā saņemsi ziņojumus par pasūtījuma atrašanās vietu.  

Vairāk par PērcEU starpniecības pakalpojumiem, priekšrocībām un noteikumiem uzzini šeit.  

Īpaši izdevīgi iepirkties Polijas Zalando 

Tev noteikti jau ir pavisam labi zināms, ka Polijā viss ir daudz lētāks pat bez akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Pateicoties PērcEU, Tu vari pasūtīt visu, ko vien sirds kāro, atrodoties savās mājās, un mēs to piegādāsim līdz pat Tavām durvīm. Neskatoties uz visiem sūtīšanas un piegādes izdevumiem, Tavs ietaupījums tik un tā būs daudz iespaidīgāks nekā iepērkoties Latvijā vai pašam dodoties uz Poliju. Esam sagatavojuši pāris piemērus, lai labāk atspoguļotu iespaidīgās cenu atšķirības Polijas un Latvijas Zalando. 

Iepirkties ar PērcEU starpniecību ir pavisam ātri, ērti, droši un pats galvenais - izdevīgi. Izmanto iespēju un salīdzini preču cenas vairākos Zalando veikalos un izvēlies sev izdevīgāko variantu. Ja gadījumā prece neatbildīs Tavām ekspektācijām, nodrošināsim arī atgriešanas pakalpojumus, ja prece būs iegādāta Polijā vai Vācijā. Starp citu, sadaļā “Pakalpojumi” uzzini sīkāku informāciju par piegādes izmaksām atkarībā no preces kopējā svara, par to kā varam veikt sūtījumu Tavā vietā un kā vienlaikus iegādāties preces vairākos atšķirīgos internetveikalos. 

Все новости