Jaunumi

2021 g. maijs 31 d.

Svarīgākā informācija par preču iegādes pakalpojumu no Anglijas!

Ar nepacietību gaidāt, lai izmantotu preču nopirkšanas pakalpojumu no Anglijas, taču rodas dažādi jautājumi? Lai iepirkšanās Anglijas veikalos būtu pēc iespējas ērtāka, vienā vietā apkopojām visbiežāk uzdotos jautājumus par nopirkšanas pakalpojumu!

Kāpēc ir vērts izmantot Perceu nopirkšanas pakalpojumu no UK?

• Ietaupīsiet naudu, jo par sūtījumiem nebūs jāmaksā importa, muitas un deklarēšanas nodokļi

• Nebūs jārūpējas par deklarēšanas procedūrām

Kā darbuojas šis pakalpojums?

• Aizpildiet pasūtījuma veidlapu, kurā nepieciešams norādīt detalizētu informāciju par produktu. Pasūtījuma veidlapu varat atrast PercEU galvenajā lapā, blakus cenu kalkulatoram - Pasūtījuma veidlapa

• Saņēmusi pasūtījuma pieprasījumu, PercEU komanda sniegs Jums galīgo cenas piedāvājumu

• Pēc tam, kad būsiet apstiprinājuši pasūtījumu un samaksājuši par to, mēs veiksim produkta pirkumu. 

Cik ilgā laikā tiek nosūtīts galīgās cenas piedāvājums?

Piedāvājums tiek sniegts 24 st. laikā no pieprasījuma iesniegšanas Ja pieprasījumu iesniedzāt nedēļas nogalē, 24 st. laikā no tuvākās darba dienas.

Cik ilgā laikā tiek nopirktas apmaksātas preces?

Pirkums vidēji tiek veikts 24 st. laikā. (ja pieprasījumu iesniedzāt nedēļas nogalē, 24 st.laikā no tuvākās darba dienas.), taču dažos gadījumos preces nopirkšana var aizņemt ilgāku laiku.

Kāpēc manas preces netika pievienotas pasūtījuma pieprasījumam?

Iespējams, jūs neesat noklikšķinājis uz pogas "Pievienot vienumu". Pirms noklikšķināt uz “Saņemt piedāvājumu”, noklikšķiniet uz “Pievienot vienumu”.

Kāpēc mans pasūtījums tika atcelts?

Dažām precēm, uz kurām attiecas akcīzes nodokļi vai tirdzniecības ierobežojumi (piem. tabakas izstrādājumi, alkohols, gaļas un siera izstrādājumi), nopirkšanas iespējas nav. Ir arī daži veikali, kur sarežģītā pirkšanas procesa dēļ mēs nevaram veikt pirkumu (piem. nopirkšanai nepieciešama īpaša informācija, nav konkrētas preces cenas utt.)

Kas notiek, ja mana apmaksātā prece tiek izpārdota pirms to nopērk?

Šajā gadījumā Jums tiks atmaksāta nauda, ​​atgriešana notiek 1-5 d.d.laikā.

Kā tiek aprēķinātas cenas?

Cenas aprēķināšanas metode. Produkta cenā (ar piegādi Anglijā, ja tāda ir) ietilpst:

• 1% PVN, pērkot no uzņēmuma

• 21% PVN, pērkot no fiziskas personas

Cenas aprēķins atsevišķām preču kategorijām var atšķirties PVN nodokļa dēļ Anglijā (piem. bērnu apģērbiem, grāmatām, kafijas kapsulām tiek pielāgots +21% PVN, bet bērnu automašīnu sēdekļiem, bērnu ratiņiem utt.t iek piemērots + 16% PVN un tml.)

Pakalpojuma iegādes cena:

Vai preces piegāde no Aglijas uz Latviju ir iekļauta galīgajā cenu piedāvājumā?


Preces piegādes no Anglijas uz Latviju maksa nav iekļauta galīgajā cenas piedāvājumā – tā tiks aprēķināta, saņemot preces Perceu noliktavā, atbilstoši sniegtajām Perceu piegādes likmēm  +21% pvn pie piegādes cenas.


Kāpēc man ir jāizmanto Perceu preču piegāde, ja veikals var piegādāt nopirktās preces tieši uz Latviju?


Ja pārdevējs preces no Anglijas nosūtītu tieši uz Latviju, tās vienalga būtu jādeklarē atsevišķi muitai un precēm būtu piemērojama papildu ievedmuita.


Vai ir iespējams atgriezt preces, kas iegādātas izmantojot pirkšanas pakalpojumu?


Diemžēl, precēm, kas iegādātas izmantojot Preču iegādes pakalpojumu no Anglijas, netiek nodrošināta preču atgriešanas iespēja. 
 

Lai gan pakalpojums vēl ir ļoti jauns, taču mēs pastāvīgi strādājam, lai uzlabotu visus procesus, lai padarītu Jūsu iepirkšanās pieredzi pēc iespējas patīkamāku!
 

IZMANTOT