Jaunumi

2023 g. 7. March

Stilīgas interjera preces izdevīgāk no ārvalstīm

Salīdzinām cenas interjera precēm! 

Ieskaties plašajā interjera preču klāstā Eiropas un citās valstīs, ko vari ērti un izdevīgi iegādāties ar PērcEU! izvēlies sev tīkamākos interjera akcentus, stilīgas mēbeles un daudzas citas interjera preces, kas Latvijā pat nav pieejamas vai arī maksā daudz vairāk, nekā citu valstu internetveikalos.

Ārzemju internetveikalos gandrīz vienmēr iespējams atrast lielākas atlaides, biežākas izpārdošanas (citur bieži sākas ātrāk un iet ilgāk), klāsts ir daudz plašāks, un nereti pat identiskām precēm vienā un tajā pašā veikalā dažādās valstīs ir manāmas cenu atšķirības. Polijā, Vācijā un citās valstīs pieejams ļoti plašs preču klāsts un daudzveidība - fantastiskus piedāvājumus atradīsi arī tādās valstīs kā Spānija, Francija, Itālija, Portugāle un citās. 

Eiropas internetveikalos atrodami daudz dažādi interjera preču piedāvājumi visdažādākajām gaumēm, un veikalu izvēle tik tiešām ir plaša un daudzveidīga - viss, kas atliek - ņemt talkā Google Translate vai lapas tulkošanas opciju, un izvēlēties labākos piedāvājumus.

Iegādājies visu, ko sirds kāro, nepārmaksājot ne centa! 

 

Kā izmantot PērcEU pakalpojumu?

  • Reģistrējies PērcEU platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem PērcEU piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts ar mūsu ieteikumiem pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi PērcEU piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu!
IZMANTOT