Jaunumi

2023 g. 15. February

Ietaupi naudu, iepērkoties Polijas aptiekās!

Polija ir ļoti iecienīts un Latvijas iedzīvotāju iemīļots iepirkšanās galamērķis, jo tur var atrast ne tikai visdažādākās preces, bet arī iepirkties par ļoti labām cenām. 

Polijas veikalos Latvijas iedzīvotāji iegādājas dažādas preces - būvmateriālus, mēbeles, sadzīves tehniku, elektroniku u.c. 

Tāpat arvien populārāka produktu kategorija ir farmācijas produkti, piemēram, uztura bagātinātāji, bezrecepšu medikamenti un kosmētika. Lielākā daļa aptieku Polijā ir vērstas uz zāļu un kosmētikas pārdošanu par pieņemamām cenām, turklāt iepirkšanās tiešsaistē Polijas aptiekās atmaksājas, pateicoties izdevīgajam valūtas kursam. 

Lielākā daļa aptieku preces uz Latviju nesūta 

Diemžēl daudzi pircēji saskaras ar izplatītu problēmu – lielākā daļa Polijas aptieku nepiedāvā piegādi uz Latviju. Taču mēs varam piedāvāt risinājumu – sūtījumu sūtīšanu no Polijas uz Latviju, kā cena sākas no nieka 2,79 eiro! Sūtījumus no Polijas uz Latviju piegādājam katru dienu, tāpēc Tavi pirkumi Latviju sasniegs ļoti ātri. 

Kā salīdzināt cenas un atrast labākos piedāvājumus? 

Lai pārbaudītu cenas ārvalstīs, visērtāk ir izmantot šīs valsts cenu salīdzināšanas platformas. Populārākā cenu salīdzināšanas platforma Polijā ir ceneo.pl – pēc vēlamās preces nosaukuma ievadīšanas platforma parādīs, kur šo preci var iegādāties par lētāko cenu. 

Šajā lapā vari atrast populāro aptieku sarakstu. 

Kā redzi, ietaupīt ir ļoti vienkārši! Tāpēc iesakām ielūkoties Polijas aptieku e-veikalos, salīdzināt cenas un iepirkties lētāk – ar PērcEU to vari izdarīt, neizejot no mājas! 

Cenas pārbaudītas 09-02-2023. 

Aplūko, cik daudz vari ietaupīt, iepērkoties Polijā: 

Preču cenas Polijas aptiekās parasti ir krietni zemākas nekā Latvijā, un, meklējot akcijas un dažādas atlaides, vari atrast vēl labākus piedāvājumus. Novēlam veiksmīgu iepirkšanos!

Kā izmantot Perceu pakalpojumu?

  • Reģistrējies Perceu platformā
  • Apstiprini reģistrāciju un saņem Perceu piegādes adresi Vācijā, Polijā, Spānijā, Francijā, Itālijā, Anglijā un Lietuvā
  • Izvēlies preces ārvalstu e-veikalā (plašs saraksts pieejams šeit)
  • Iegādājoties preci, norādi Perceu piegādes adresi vajadzīgajā valstī, kurā tā tiek piegādāta
  • Mēs piegādāsim jūsu pasūtītās preces
  • Ja šķiet grūti iegādāties pašiem - izmanto  mūsu preču nopirkšanas pakalpojumu!

 

IZMANTOT