portrait of delivery man and german flag background

Kā iepirkties Vācijas  internetveikalos?

Šī raksta izveides pamatā ir informācijas sniegšana tiem pircējiem, kas ļoti labprāt iepirktos internetvaikalos Vācijā, bet līdz šim to nav darījuši. Process ir pavisam vienkāršs, gluži tāds pats, kāds tas ir iepērkoties internetveikalos Latvijā. Ja zināt konkrētu zīmolu, ko labprāt iegādātos, tad droši varat izmantot google.de sniegtās meklēšanas opcijas. Tāpat vairumu no plaši pazīstamajiem zīmoliem Jūs varēsiet atrast, izmantojot tiešsaites iepirkšanās portālus  – Amazon.de, Zalando.de, Otto.de vai Ebay.de. Ja meklēšanas rezultāts Jūs nav iepriecinājis, aicinām Jūs apmeklēt mūsu mājaslapā minētos internetveikalus:

http://perceu.lv/noderiga-informacija/  Svarīgi atcerēties, ka ne visas preces apmaksas opcijas ir tādas pašas, kādas tās ir tepat, Latvijā. Preces apmaksu Jūs varat veikt:

  • Ar kredītkartes vai bankas maksājumu kartes palīdzību, izmantojot tiešsaites maksājuma opciju;
  • Ar PayPal (populāra un ērta maksājumu veikšanas vietne) palīdzību;
  • Ar starptautisku bankas pārskaitījumu;
  • Vācijas uzņēmēji piedāvā arī citas, papildus opcijas iepriekš minētajām, taču tās pieejamas vien vietējiem iedzīvotājiem.

Reģistrējoties un veicot maksājumu, Jūsu precei klāt būs pievienota arī norādītā adrese. Taču internetveikala lietotāji būs vīlušies, kad uzzinās, ka ne visi internetveikali piedāvā preces nosūtīšanu uz Latviju. Preces tiek sūtītas teju uz visu pasauli (ASV, Norvēģija, Ungārija, Lielbritānija), taču ne uz Latviju.  Taču satraukumam nav pamata, esam izveidojuši paku pāradresācijas platformu PercVacija.lv, kas ļaus nogādāt Jūsu pirkumus uz Latviju, sniedzot Jums savu adresi Vācijā, turklāt apvienojot vairākus iepakojumus, Jūs maksāsiet par to kopējo svaru.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, klientam ir jāpiereģistrējas vietnē PercVacija.lv. Veicot rezervāciju, tiek saņemta preces adrese Vācijā. Kad produkts tiek saņemts Vācijā, to nosver un datus ievada sistēmā. Savukārt, ja tiek apvienoti vairāki iepakojumi, tad vērā tiek ņemts tieši kopējais iepakojumu svars.

Tādējādi preces vērtību nosaka 4 faktori:

  • Preces cena internetveikalā;
  • Preces piegāde uz Vācijas PercVacija.lv veikalu (parsti bez maksas);
  • Piegāde no Vācijas uz Latviju;
  • Piegāde uz mājām vai pakomātu

Produkts izņemšana no Rīgas piegādes punkta –  BEZMAKSAS.

Visiem tiem, kuriem nav laika, tiem, kuri vēlas gūt atbildes uz neskaidriem jautājumiem vai tiem, kuri nezina vācu valodu, taču vēlas sadarboties, droši sazinieties ar PercVacija.lv komandu – mēs Jums varam palīdzēt!

Trūkst informācijas? Ir jautājumi?

Droši sazinies ar mums:

zvanot uz telefona numuru: +371 28263141 vai rakstot uz e-pastu: info@perceu.lv