Kā atrast preci par zemāko cenu?

Fotolia_61528052_Subscription_Monthly_M-1024x682

Internetā ir daudz dažādu produktu. Jūs vienmēr vēlaties tos iegādāties pēc iespējas lētāk un maksāt pēc iespējas mazāk par piegādi. Mēs piedāvājam Jums cenu salīdzinājumus, kur  varat salīdzināt vēlamās preces cenu ar citiem tiešsaistes veikaliem un iegādāties preci par viszemāko cenu.

Kas ir cenu salīdzināšanas sistēma? Cenu salīdzināšanas sistēma – vietne, kurā preces no dažādiem mazumtirgotājiem tiek iekļautas ar aprakstiem un cenām. Kā tas darbojas? Cenu salīdzināšanas sistēmā ir pietiekami ievadīt vēlamās preces  modeli, un sistēma sniegs Jums vislabāko cenu. Sniedzamā cena Jums palīdzēs labāk izprast tirgus cenu. Sistēma piedāvā preču katalogu, kurā var atrast tūkstošiem plaša patēriņa preču ar fotogrāfijām, tehniskajām specifikācijām un dažādu pārdevēju cenām.

Tātad, lai izvēlētos vispiemērotāko preci, Jums nebūs jāpārlūko desmit dažādas tīmekļa vietnes, un  sistēma nodrošinās Jums vislabāko tirgus cenu.

VĀCIJĀ

 1. Idealo.de
 2. Preisvergleich.de
 3. Heise.de
 4. Geizhals.de
 5. Guenstiger.de
 6. Preissuchmaschine.de
 7. Pricerunner.de

ANGLIJĀ

 1. Idealo.co.uk
 2. Pricerunner.co.uk
 3. Pricechecker.co.uk
 4. Pricespy.co.uk
 5. Idealprice.co.uk

POLIJĀ

 1. Ceneo.pl
 2. Skapiec.pl
 3. Cenowarka.pl

Sniedzam populārāko cenu salīdzināšanas sistēmu izmantošanas piemērus:

Vācijā un Anglijā  

Idealo.de un Idealo.co.uk

Ierakstiet preces nosaukumu un ievadiet meklēšanas lodziņu. Meklēšana ļaus Jums izvēlēties produkta modeli, ja precei ir tikai viena opcija, Jūs nekavējoties novirzīs uz meklēšanas lodziņu.

idea1-1024x3991

 

Pēc meklēšanas ,,Idealo.de’’ atlasīs Jums piedāvājumus no zemākās līdz visaugstākās preces cenas dažādos veikalos. Jāpievērš uzmanība, vai cenā iekļauta piegādes cena, vai nodoklis tiks pievienots papildus pie preces cenas.

idea2-1024x6441

 Noderīgi zināt. Papildu funkcija, preču cenu salīdzināšana dažādās valstīs. Kreisās puses  apakšā „Internationale Preise“ sniedzama tās pašas preces cena dažādās valstīs.

idea3-1024x588

POLIJĀ

Ceneo.pl

Populārākā cenu salīdzināšanas sistēma Polijā, kas piedāvā vislabākos piedāvājumus no populārākajiem tiešsaistes veikaliem. Ievadiet produkta nosaukumu un noklikšķiniet uz ,,Szukaj”.

ceneo-1024x620

 

Ja nezināt precīzu nosaukumu, varat sameklēt preci saskaņā ar preču kategoriju, kas atrodas lapas kreisajā pusē.

Ceneao2-1024x618

Nesaprotat vācu, poļu vai citu valodu?

Nav problēmu, izmantojiet „Google chrome“ pārlūka tulkošanas funkciju un tā Jūsu lapu tulkos latviešu vai citā vēlamā valodā . Noklikšķiniet uz datora peles kreiso pogu un izvēlieties   ‘Translate to………“.

Untitled 

Trūkst informācijas, Jums ir papildu jautājumi?

Sazinieties pa telefonu   +371 28263141  vai rakstiet uz e.pastu info@perceu.lv