Новости

2023 г. 29. May

Viss, kas Tev jāzina par iepirkšanos Polijas internetveikalos

Polijas e-veikalu piedāvājums vilina ne tikai ar cenām

Polija jau sen izpelnījusies īpaši lielu popularitāti ar saviem iepirkšanās centriem. Turp dodas cilvēki no visas Baltijas, jo cenas ne tikai apģērbam, bet arī uzkopšanas līdzekļiem, higiēnas precēm, medikamentiem un mājdzīvnieku precēm mēdz būt pat 2 reizes lētākas. Tagad Tev ir lieliska iespēja iepirkties savā iecienītākajā veikalā Polijā vai kādā citā no 11 piedāvātajām PērcEU valstīm pavisam ātri, ērti un pats galvenais izdevīgi. Iepērkoties internetā, Tev nebūs jāuztraucas par valūtas vai valodas barjeru, jo iepirkšanās lapām pieejamas tulkošanas un valūtas maiņu opcijas.  

Priekšrocības un noteikumi iepērkoties poļu internetveikalos

Iepazīsties ar vienkāršajiem PērcEU nosacījumiem un priekšrocībām, lai iepērkoties justos pavisam droši. Uzzini kā aprēķināt piegādes izmaksas, kā nepieciešamības gadījumā atgriezt preci un kādus papildu pakalpojumus vēl piedāvā PērcEU.

Ātra un izdevīga piegāde

  • Tavas sūtījums uz Latviju tiks nogādāts 1-9 darba dienu laikā, kopš preces nonākšanas mūsu noliktavā. Kurjers no Polijas izbrauc katru darba dienu, tāpēc sūtījumi Latvijā nonāk ātri - 2 darba dienu laikā.  
  • Kad sūtījums būs nonācis Latvijā, Tavā PērcEU kontā sūtījuma statuss tiks nomainīts uz –> Sūtījums atrodas Latvijā. Šajā posmā, sūtījumam ceļojot uz Latviju, tiek dota iespēja izvēlēties piegādes un apmaksas veidus, kā arī samaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem. 
  • Kad saņemsim maksājumu, mēs nekavējoties izsūtīsim Tavus pirkumus. Par izsūtītajiem pirkumiem Tu tiksi informēts ar elektroniskā pasta ziņojumu, tāpat arī Tavā lietotāja kontā pirkuma statuss tiks nomainīts uz –> Pasūtījums ir izsūtīts.
  • Izmaksas par sūtīšanas pakalpojumu vari aprēķināt arī pats sadaļā Cenas izvēloties cenu kalkulators. Šeit, ievadot valsti, pakas veidu, izmērus un citus prasītos kritērijus, uzzināsi cik izmaksās Tavas kārotās preces nosūtīšana uz Latviju.

Pilns preču atgriešanas serviss 

Šobrīd PērcEU piedāvā preču atgriešanu sūtītājam uz 3 valstīm, tajā skaitā arī uz Poliju. Ja pasūtītā prece neatbilst Tavam izmēram, nav īstā krāsa vai modelis, vai vienkārši neatbilst Tavām ekspektācijām, mēs to nogādāsim atpakaļ sūtītājam. Tev nebūs nepieciešams izmantot citu uzņēmumu sniegtos transportēšanas pakalpojumus, jo mēs nodrošināsim pilnu pakalpojumu komplektu.  

Ja pārdevējs nav norādījis bezmaksas atgriešanu, tad zemāk norādītajā tabulā vai šeit vari atrast atgriešanas pakalpojuma izmaksas atkarībā no preces svara. Bezmaksas atgriešanas sūtījumiem izmēru ierobežojumu nav, taču maksimālie apmaksāta atgriežamā sūtījuma izmēri ir 60x40x40. Ja paciņas izmēri ir lielāki, nepieciešams sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas daļu.

Papildu pakalpojumi 

Ja gadījumā nejūties droši pasūtīt preci saviem spēkiem, mēs to izdarīsim Tavā vietā. Tev atliek vien aizpildīt pirkuma pakalpojuma pasūtījuma veidlapu, norādīt produkta saiti un papildu informāciju, ja nepieciešams. Tuvāko 24h laikā sagatavosim fināla cenu piedāvājumu, un uzreiz pēc Tava apstiprinājuma, veiksim preču nopirkšanu Tavā vietā. Šādi Tu ietaupīsi laiku un nebūs jāsatraucas par valodas barjeru vai citiem sarežģījumiem. 


Piedāvājam arī: 
- Sūtījumu paņemšanu no In Post 24/7 pakomāta Suvalkos.  
- Lielu sūtījumu paņemšanu no populāriem veikaliem un tirdzniecības centriem. 
- Nosūtīt sūtījumus adresātiem Polijā.  
- Sūtījumu uzglabāšanu Polijas noliktavā. 

Populārākās iepirkšanās vietnes

PērcEU ieteiktos Polijas internetveikalus vari atrast šeit, bet atceries, ka Tu droši vari izvēlēties jebkuru citu internetveikalu vai platformu, lai iegādātos visu, ko vien sirds kāro.  

Noteikti piefiksē šo sarakstu, jo te atradīsi lieliskas populāru zīmolu preces par īpaši izdevīgām cenām! 

Allegro - preces mājai, bērniem, dzīvniekiem, automašīnām. 
Zalando - apģērbi, aksesuāri un kosmētika. 
Sephora - kosmētiskie ķermeņa kopšanas līdzekļi. 
Rossmann - preces veselībai, higiēnai un mājas uzkopšanai. 
Homla - interjera aksesuāri. 
51015kids - viss nepieciešamais ģimenei. 

Ieteikums: visizdevīgākos piedāvājums ķer starpsezonu izpārdošanu laikā, piesakies jaunumiem e-pasta, vai seko līdzi internetveikalu regulārajām akcijām sākumlapa vai “sales” sadaļā. 

Izmēģini iepirkšanos Polijā, atrodoties tepat Latvijā! Ietaupi ne tikai uz ceļu izdevumiem, bet arī nepārmaksā par preču patieso vērtību. Izmēģini PērcEU un atklāj lieliskas cenas saviem iemīļotajiem zīmoliem! Pateicoties PērcEU tagad vari iepirkties jebkurā internetveikalā Polijā un vēl 10 citās valstīs. Padari savu ikdienu daudz vienkāršāku - iepērcies ātri, ērti un izdevīgi. 

Все новости