1. Preču piegādes pakalpojums.

Izvēlieties vēlamo preci Vācijas, Polijas, Francijas vai Anglijas interneta veikalā, reģistrējaties Perceu mājas lapā, un Jums tiks piešķirta adrese Vācijā, Polijā, Francijā un Anglijā, kuru varēsiet izmantot, pasūtot preces Vācijas, Anglijas, Polijas vai Francijas  interneta veikalos. Preces uz Latviju piegādāsim 1-3 d.d laikā no preču izsūtīšanas dienas. Jūsu sūtījumi tiks piegādāti  uz Jūsu norādītu adresi ar Venipak kurjeru vai  arī uz tuvāko  Omniva pakomātu. Populārāko Vācijas, Polijas, Francijas un Anglijas interneta veikalu sarakstu varat apskatīt šeit. 

Priekšrocības:

  • Piegāde no visas Vācijas, Polijas, Francijas un Anglijas. Dažāda izmēra preces tiek piegādātas uz mūsu noliktavu Vācijā, Polijā, Francijā un Anglijā  no visiem Vācijas, Polijas, Francijas un Anglijas internetveikaliem un pat kaimiņvalstīm, kas pat nesūta preces uz Latviju.

  • Ātra piegāde. Jūsu saņemtie sūtījumi no internetveikaliem tiek izsūtīti uz Latviju katru nedēļu un piegādāti 1-3 d.d.laikā.

  • Droši, viegla lietošana. Katram  lietotājam ir piekļuve sistēmai, kurā tiek sniegts individuāls lietotāja numurs (ID), kas tiek izmantots pasūtot preces. Produkcija visa brauciena laikā ir apdrošināta, līdz tā sasniedz Latviju.Sūtījumi tiek ievadīti sistēmā, un lietotājs var kontrolēt sava sūtījuma statusa izmaiņas. Par jebkuru sūtījuma statusa izmaiņu lietotājs tiek informēts pa e.pastu.
  • Sūtījumu apvienošana. Jūs varat pasūtīt preces no dažādiem interneta veikaliem, bet mēs Jūsu sūtījumus apvienosim vienā un varēsiet maksāt par to kopējo svaru.
  • Piegādes cena. Sūtot sūtījumus caur mūsu platformu Jūs ievērojami ietaupīsiet. Mēs varam piedāvāt vēl pieņemamāku cenu, nekā piedāvā Jūsu izvēlētais interneta veikals.
  • Preces cena, ekskluzivitāte un kvalitāte. Nopirksiet preci lētāk, jo sakarā ar spēcīgu konkurenci un  ražotāju liela preču piedāvājuma, kvalitatīvas, oriģinālas preces maksā ievērojami lētāk nekā Latvijā. Jūs varēsiet iegādāties pat tādas preces, kas nav Latvijā.

2. Preču pasūtīšanas pakalpojums

Ja Jums nav laika, un izvēlētais interneta veikals nepieņem Jūsu bankas karti un arī citi piedāvājamie apmaksas veidi Jums nav pieņemami, mēs varam Jums piedāvāt preces pasūtīšanas un sūtījuma piegādes uz Latviju pakalpojumu. Atvieglojiet pasūtīšanas procesu, ietaupiet laiku un sazinieties ar mums.

Cena atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības, strapniecības nodoklis  ir 3 – 13 proc., bet ne mazāk kā  5 EUR. Jo lielāka ir pasūtījuma vērtība – jo mazāku procentu maksājat. Sazinieties ar mums un mēs aprēķināsim Jums cenu.

3. „Express“, steidzamu sūtījumu piegādes pakalpojums. ( 2-3 diennaktis no sūtījuma saņemšanas Vācijā vai Anglijā)

Šo pakalpojumu sniedzam tiem, kas steidzas un vēlas maksimāli ātri saņemt preci. Prece tiek nosūtīta uzreiz, tiklīdz ir saņemta Vācijas vai Anglijas noliktavā un piegādāta uz Latviju līdz 3 d.d.

Sazinieties ar mums un mēs aprēķināsim Jums „Express“ steidzamas piegādes uz Latviju cenu.