Rekomendējami Anglijas interneta veikali: 

ebay Anglijas ebay.co.uk izsoļu pārdošanas un labākie cenu piedāvājumi.
amazone Anglijas amazon.co.uk preces no A līdz Z
zalando_de Apģērbs un apavi no Anglijas
idealo.de Mājaslapa, kurā varat salīdzināt vienas un tās pašas Preces cenas un redzēt labāko savas preces piedāvājumu. Aptver gandrīz visus Anglijas e-veikalus.

Elektronika

Apģērbs, aksesuāri

Kosmētika, skaistumkopšanas un veselības produkti

Sporta preces

Rotaļlietas, preces bērniem

Kāpēc pirkt Vācijā vai Anglijā?

Augsta kvalitāte. Vācija un Anglija – vienas no ekonomiski stiprākajām, attīstītākajām Eiropas valstīm, kurās dzīves līmenis ir sevišķi augsts. Preču kvalitāti tur reglamentē stingri likumi, tāpēc pircēji saņem tikai pirmās šķiras produktus, koplietošanas preces, sadzīves ķīmiju, tehniku u.c. Pat tie lietotāji, kuri iegādājušies viena un tā paša zīmola izgatavojumus Latvijā un Vācijā vai Anglijā pamanījuši, ka vācu un angļu kvalitāte ir daudz labāka.

Lētākas preces. . Vācijā un Anglijā vairums preču ir lētākas. Pat ieskaitot starpnieku un preču piegādes izdevumus, izdevīgāk ir pirkt tajās valstīs. Vēl lielāku izdevīgumu var pamanīt, ja preču grozam ir lielāka vērtība un ja vienā reizē iegādājas vairāk lietu.

Pircējiem tiek piešķirtas garantijas, īpaši izdevīgi ir preču atgriešanas termiņi. Iepērkoties Vācijas un Anglijas e-veikalos, var redzēt, ka vadošais uzskats ir „pircējam vienmēr taisnība“. Ja pircējam prece nepatīk vai arī, sliktākajā gadījumā, tā sabojājas, tad ātri un bez lielām neērtībām preces var atgriezt un atgūt visu samaksāto naudu (ieskaitot sūtīšanas izdevumus).

Lielāka izvēle. Vācijā un Anglijā ir liels iedzīvotāju skaits, tāpēc preču piedāvājums bieži vien ir lielāks nekā citu valstu veikalos! Apmeklējot jebkuru zināmu e-tirdzniecības sistēmu, Jūs būsiet pārsteigti par grandiozo asortimentu.

Oriģināli slavenu preču zīmolu izgatavojumi. Vācijas un Anglijas e-veikalos par pāris desmitiem eiro varat iegādāties, piemēram, atpazīstama preču zīmola apavus, kuri Latvijā maksā vidēji 1,5-2 reizes dārgāk. Un, pērkot jebkuras preces Vācijā vai Anglijā būsiet droši, ka Jūs sasniegs oriģināli izgatavojumi, nevis ķīniešu viltojumi.

Vairāk preču – vēl vairāk atlaižu un akciju. Jo lielāks e-veikals, jo tajā ir vairāk nocenotu izpārdošanas preču. Tas nozīmē, ka pircējs var iepirkties lētāk un viņa iepirkumu groza kvalitāte nemainīsies. Labākais laiks atlaižu „medībām“ – vasaras un ziemas sezonas beigas.